Bahçe Kapı Motor Tamiri

Bahçe Kapı Motor Tamiri

Bahçe kapıları da diğer tüm mekanik organizmalar gibi parça parça ancak bir arada bulunur ve birbirine entegre olarak çalışırlar. Aralarından sadece birinin bozulması, kapının duruşunu bozabileceği gibi, sistemin tamamının çökmesine de sebep olabilir. Bahçe kapı motor tamiri için firmamız size her türlü sorununuzda bakım ve tamir hizmeti sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca motorunuzun tüm işlemi bittiğinde size uzun ömürlü olacağına dair söz verebiliriz. Ancak sizin de uyarılarımıza uymanız şartı ile. Buradaki belki de en önemli husus periyodik bakım zamanlarını kaçırmamanız dır. Çünkü genelde birçok sorun eğer kullanıcı hatası yoksa vaktinde yapılmayan bakımlardan kaynaklanmaktadır.

Nasıl çalışıyoruz?

Size en başından satışını yaptığımız ürünün her zaman için arkasında duruyoruz. Ayrıca sadece tamir amaçlı çağırdığınızda da yine yaptığımız işe uzun yıllar garanti verebiliyoruz. Hatta acil durumlarda da ulaşabilmeniz için 7 gün 24 saat destek veriyoruz. Geniş ürün yelpazemiz arasından en uygun yedek parçaları yine sizinle beraber seçiyor, uzman ekipler tarafından değişim ve montaj işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Yapılan bahçe kapı motor tamiri ya da bakımı hiç fark etmez 2 yıl garanti süresi ile beraber içinizi daha da rahatlatmaya çalışıyoruz. Ayrıca tüm ekip arkadaşlarımızın üretici firmalar tarafından eğitilip sertifikalarını aldıklarını ve bu bilinçle ilerlediklerinizi bilmenizi istiyoruz.

Diğer bilgiler…

Her türlü arıza durumunda bize hemen ulaşmanız için çağrı merkezlerimiz 24 saat boyunca hizmet vermektedirler. En kısa sürede ekiplerimizin size ulaşmasını sağlayacağımıza burada bir kez daha söz verelim. Müşterimizi asla zor durumda bırakmamak bizim asıl önceliğimizi oluşturmaktadır. Sadece servis olarak değil, merak ettiğiniz ne varsa bize danışabilirsiniz. Ayrıca tüm bahçe kapı motor tamiri ve diğer konularda sizi işlem sonunda mutlaka bilgilendireceğiz. Bundan sonra ne yapmanız gerektiği ya da hangi alışkanlıklarınızdan uzak durmanız gerektiği gibi tüm sorularınıza bizde cevap bulabilirsiniz. Böylece biz sizin ürününüzün raf ömrünü uzatırken siz de bizim mutlu müşteri portföyümüze girerek bizi gururlandırabilirsiniz. Bununla birlikte size en uygun fiyatları sunarak fazladan mağdur olmanızı da engellemiş olacağız.

bahçe kapısı - bahçe kapısı servisi- bahçe kapısı tamiri - otomatik kapı tamiri - otomatik kapı servisi - otomatik bahçe kapısı
Bahçe kapı motor tamir ve servisi