Bahçe Kapısı Servisi

Hayatımızın birçok alanında değişik tür ve yerlerde kapılar kullanmaktayız. Binalar, iş hanları, bahçeler, garajlar, hastaneler ve çok daha fazla sayabileceğimiz noktalarda sürekli bir takım kapılardan geçmekteyiz.

Hayatımızı oldukça kolaylaştırmak, daha fazla kontrol sağlamak ve insan faktörüne bağlı bir takım hataları azaltmak amacı ile kapılar teknolojiden de faydalanarak otomatikleşmiştir.

Elbette otomatik kapılarda arıza yapabilir. İşte Otomatik Kapı Servisi ne ihtiyaç duyduğunuz zaman sizleri yarı yolda bırakmayacak bir çözüm ortağı olarak sizlere uzun yıllardan beridir hizmet vermekteyiz.

Eroğlu Otomasyon sahip olduğu iddialı servis gücünü her zaman daha iyi hizmet anlayışı içerisinde, sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışını benimsemiştir.

Otomatik Kapı Servisimiz sizlere en hızlı çözümler üretmek için yapılandırılmıştır. Hem İstanbul’un tüm noktalarına en kısa sürede ulaşabilecek ekipler oluşturulmuş hem de ekiplerin arızalara müdahale esnasında ihtiyacı olabilecek tüm ekipmanları beraberinde götürebileceği çözümler üretilmiştir.

Otomatik Kapılarda hareketli parçalar, otomatik kapı motorları ve elektronik aksamlar bulunabilmektedir. Otomatik Kapı Motorları üzerinde oluşan hasarlar yerinde hizmet verilemeyecek şekilde ise, kapı motorları servis atölyemize alınır ve onayınız alındıktan sonra üzerlerinde işlem yapılmaktadır.

Otomatik kapı servis ihtiyaçlarınızda Eroğlu Otomasyon çağrı merkezimizi istediğiniz an arayıp servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir diğer sık karşılaşılan konu ise hareketli parçaların aşınmasından dolayı meydana gelen sorunlardır. Bu sorunlarda parça değişimi yapılması gerekebilir. Parça değişimlerinde önceliğimiz üreticilerin tavsiye ettiği orijinal yedek parçaları kullanmaktır. Ancak istediğiniz takdirde muadil parça kullanımı da söz konusu olabilir. Teknik servis ekiplerimiz bu konuda sizi mutlaka bilgilendirecektir.

Servis hizmeti alabileceğiniz diğer önemli bir nokta ise elektronik parçalar yani elektronik kartlardır. Kartlar üzerinde meydana gelmiş bazı hasarların onarımı mümkün olmayabilir. Ancak mümkün olduğu durumlarda elektronik kart tamiri de yapmaktayız.

Eroğlu Otomasyon için otomatik kapı servisi demek sadece arıza ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda yanınızda olan bir firma demek değildir. Özellikle bakım gerektiren durumlar için de bizlere başvurabilirsiniz. Periyodik bakımlar kullandığınız ürünlerin çok daha uzun ömürlü olmasını, daha az arıza yapma riskini de sağlamaktadır.

Bir cevap yazın