Dairesel Kapı Motoru Seti

Dairesel kapı motoru seti

Dairesel kapılar günümüz teknolojisi ile birlikte daha kolay açılmakta ve sistematik bir şekilde kapanabilmektedir. Dairesel kapı motoru seti ile tüm bahçe kapılarınız site giriş kapılarınız garaj giriş kapılarınız otomatik bir sistem şeklinde kullanılabilmektedir. Bu sayede uzun sürre deforme olmadan kullanılan garaj kapıları kullanım kolaylığı ile de müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu kapılarda işlevsel özelliği kadar estetiği ile de terci sebebi olmaktadır. Yeni teknoloji ile hayatımızın bütün alanında kullanılan kapı motorları kullanım pratikliği sayesinde de hem ürün imalatında hem de imalat sonrası satış ve montajında oldukça kolaylık sağlamaktadır. İstediğiniz ebattaki kapılar uygun olarak imal edilen kapı motorları set halinde satılmaktadır.

Dairesel kapı motor seti teknik özellikleri

Dairesel kapı motorları genellikle iki çeşit olmakla birlikte farklı teknik özelliklere sahip dairesel kapı motor seti şu teknik özelliklere sahiptir.

  • 230 Volt enerji kullanımı
  • Kanat ağırlığı 300 kg, 3 buçuk metreye kadar olan dairesel kapılarda kullanılabilmektedir
  • Yoğun kullanım kolaylığı vardır.
  • Motor çalışabilme sıcaklığı (- 20 ve + 50 ) derecede çalışabilmektedir.
  • Engel tanıma özelliği ile güvenli kullanım sağlamaktadır.
  • Yavaş başlama ve yavaş bitme özelliği ile uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
  • Yoğun kullanıma uygun sistematiği ile uzun yıllar kullanabilme özelliği
  • Montaj kolaylığı ile tüm dairesel kapılara uyum sağlama özelliği mevcuttur
  • Enerji kesintilerinde elle müdahale özelliği mevcuttur.
  • Harici akü bağlanabilme özelliği ile teknik donanım özelliği mevcuttur.

Dairesel kapı motor setinin fiyatları

Dairesel kapı motorlarında imalatın ve teknik özelliklerin kullanımı esasına bağlı kalınarak kullanılacak olan kapının ebatlarına ve ağırlığına göre değişebilmektedir. Gerekli fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra dairesel kapınızın teknik özelliklerine motorun montaj kolaylığına ve bölgenin dairesel kapı motor seti montajına uygunluğuna göre fiyatlar belirlenmektedir. Yapmanız gereken size yakın ve en uygun olan firma ile irtibata geçerek dairesel kapınızın ve kullanım alanının kullanım özelliklerini belirterek fiyatlandırma yapmalarını istemek olmalıdır. Görüldüğü üzere fiyatlandırmada kapınızın tüm özellikleri baz alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

dairesel kapı motoru seti - dairesel kapı motor fiyatları - dairesel bahçe kapı motoru - otomatik kapı motoru seti
Dairesel kapı motoru ve seti