Kanatlı Kapı Motoru

Kanatlı kapılarda kullanılan bu motor tipi dairesel kapı motorlarına da benzer ancak çalışma prensipleri Dairesel Kapı motorlarından oldukça farklıdır.

Dairesel Kapılar da kapı kanatları doksan derece açılır fakat açılma hareketi için çeyrek daire hareketi yaparken Kanatlı kapılarda, kapı birden fazla kanadı olduğu için akordeon seklinde kanatların toplanması ile açılma kapanma işlemi tamamlanır.

Eroğlu Otomasyon Sistemleri olarak kullanımı diğer tip kapılar kadar çok fazla yaygın olmasa da sizlere bu konuda en iyi çözüm sunabilecek firmaların başında gelmektedir.

Uygun fiyata, uygun koşullarda kanatlı kapı motoru almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Kanatlı Kapılar da, dairesel kapılar gibi fiziki şartların kısıtlı olduğu durumlarda kullanılır. Dairesel Kapılarda kapı gövdesi bir veya iki parçadan oluşurken kanatlı kapılarda bu sayı dört ve hatta daha fazla olabilir. Kanatlı kapı motorları iki yana açılan her iki parçanın ortasında bulunur. Yine ray üzerinde hareket eden kapı hem yana doğru hem de birbirinin üzerine doğru hareket eder. Dış parçalar doksan derece açılırken diğer parça ise dıştaki parçanın üzerine paralel şekilde bir konum alır.

Kanatlı kapı motorları daha çok endüstriyel alanlarda yani fabrika giriş çıkışları gibi alanlarda kullanıma uygundur. Kapı kanat uzunlukları çok fazla olduğu ancak yana kayarak açılma sağlanamayacak durumlar için oldukça idealdir.

Eroğlu Otomasyon olarak sizlere uygun koşullarda kanatlı kapı motoru temin edebileceğimiz gibi, herhangi bir servis ihtiyacınızı da çok kısa sürelerde karşılayabilmekteyiz.

Kanatlı kapı motorlarınızda meydana gelecek herhangi bir arıza da İstanbul’un her yerinden bizleri arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan taleplere en kısa sürede cevap vermekteyiz.

Aynı zamanda İstanbul dışından kanatlı kapı motoru satın almak isteyen müşterilerimiz için de kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız. Ayrıca yine İstanbul dışından kanatlı kapı motoru arızalarınızda ürünü kargo ile bize gönderebilirsiniz. Atölyemize ulaşacak ürünleriniz arıza tespiti ve sizden alınacak onay sonrasında en kısa sürede tamiri gerçekleştirilip sizlere geri gönderilecektir.

Kanatlı Kapı motorları, yine elektronik gelişim ve teknolojinin sağladığı faydalar sayesinde birçok ek güvenlik sistemi ile senkronize şekilde çalışmaya oldukça uygundur.

 

Bir cevap yazın