BAHÇE KAPISI MOTORU

Motorlu bahçe kapıları son derece kullanışlı sistemlerdir. Araç giriş çıkışlarında, kişilerin giriş çıkışlarında sürekli kapıyı manuel olarak açmak yerine otomatik olarak açılıp kapanması kullanıcılar için hayli kolay olmaktadır. Öte yandan otomatik sistemlerde güvenlik had safhadadır. Kişilerin giriş çıkışları kamera ve sensörler ile kontrol edilebildiğinden güvenlik klasik kapılara göre çok daha yüksektir. Bu sistemlerin kaliteli, güvenli firmalardan seçilmesi gerekmektedir. İşte bu noktada firmamızla çalışabilir, modellerimizi inceleyebilir ve fiyat alabilirsiniz. Bu sistemlerin en önemli parçalarından biri şüphesiz bahçe kapısı motoru kısmıdır. Özellikle motorun son derece dayanıklı, kaliteli ve kapı modelinin ağırlığına, genişliğine yani ölçülerine uygun, yeterli olması gerekir.

Bahçe kapısı motoru çeşitlerinde bazı kapasite farkları vardır. Motorların sınıflandırılması çeşitli kriterlere göre yapılır. Buna göre, 500 kg’dan başlayarak 2000 kg civarına kadar ağırlık sınıflandırmaları bulunur. Bu kadar ağırlık içeren kapıları açıp kapatabilirler. Öte yandan bazı motorlarda elektrik kesintisinde manuel kullanım yapılmaktadır. Bazı motorlarda ise akü sistemi bulunduğundan elektrik kesintisi olsa da akü ile motor çalışmaya devam eder. Kullanacak kapı genişlikleri de motorun kapasitesine göre 5 metrelik kapılar ile 14 metrelik kapılar için değişmektedir.

Bahçe kapısı motoru seçerken bireysel kullanım için mi yani ev gibi bireysel alanlar için mi, yoksa fabrika kapıları gibi yoğun kullanılan ve geniş girişleri olan alanlar için mi alındığı dikkate alınmalıdır. Montaj ve modellerin kullanımı için gerekli yardımın yapılmasında firmamızdan her zaman yararlanabilirsiniz. Öte yandan modellerimiz parça garantili olduğunu belirtelim. Firmamız montaj için modellerin nakliyesini de kendi özel araçları ve personeli ile yapmaktadır. Siz sadece modeli personelimizden yardım da alarak seçeceksiniz. Bundan başka işlem yapmayacak ve firmamıza emanet olacaksınız.