GARAJ KAPISI SERVİSİ İHTİYAÇ DUYULAN HERAN HİZMET VERİYOR

Günlük yaşantı da oldukça ihtiyaç duyulan garajlar araçların güvenli bir şekil de park edilmesi için kullanılır. Kullanılan garajların otomatik şekil de çalışarak açılıp kapanan motorlu kapıları rahatlık sunmak ile birlik de bazı olumsuzlukların oluşması durumunda garaj kapı servisi ihtiyacı oluşur. Gün içerisinde sıklıkla kapanıp açılması sebebi ile veya başka ekstra durumlardan kaynaklanan arızalanmalar hiç olmadık zamanlar da oluşabilir.
 Arızaların oluşması sebebi ile araç içeri de kalabilir veya dışarıda ki aracın garaja park edilmesi kapının açılmaması sebebi ile mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlar da garaj kapısı servisi ile irtibata geçerek kapı motorunda ki arızanın en azami süre de ve yerinde onarımı ile eski haline kavuşması mümkündür. İrtibata geçilerek çağırılan deneyimli teknik ekip sayesinde kapı tamiri yapılır. Hasar orada onarılamayacak gibi ise kapı motoru sökülerek tamiratı yapılması gerekebilir. Servis ekibi müşterinin bilgisi dahilinde onarımı tamamlar. Müşteriye tam anlamı ile bilgi verilmeden kesinlikle herhangi bir işlem yapılmaz. Yalnızca arızalanmalar da değil kapının sökülerek başka bir yere montajının sağlanması gerektiği gibi durumlarda da servis çağırılarak kapının yer değiştirmesi sağlanır. İşinde profesyonel servis ekibi sayesinde kapı eskisi gibi çalışır duruma getirilerek kullanılabilir. Bu işlem pek kolay değildir. Çünkü garaj kapısı söküldükten sonra eni yerine montajının sağlanması en doğru şekilde yapılmaz ise kapı doğru çalışmayacaktır. Motordaki tüm aksam düzgün çalışır şekil de takılmalıdır.
 Garaj kullanımlarına kolaylık sağlayan motorlu kapılar arızalanma veya taşınma ihtiyacı gibi durumlar da mutlaka garaj kapısı servisi çağırılmalıdır. Kapının bakımı gerektiğinde de servis ile irtibata geçilerek gereken bakım yapılır. Kapıların onarımları veya montajları mutlaka en doğru şekilde yapılmalıdır. Sistemin doğru çalışması ve ileri de oluşabilecek sorunların önüne geçmesi için ise bakım yaptırmakta fayda vardır.

garajkapısıservisi