BFT KUMANDA SİSTEMLERİ

Otomatik açılan kapıları yönetmek maksadıyla kullanılan Bft Kumanda bahçe ve garaj kapıları için idealdir. Fotoselli olan kapı modellerinde bile kullanımları uygun olan kumandalar kapı ile motor arasında bağlantı ve yönetimi sağlar. Bu kumanda sayesinde kapıların otomatik bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamak mümkündür. Yönetim gücünü içinde barındıran kumandalarda dijital göstergesi olan sonlandırma sistemi sayesinde kapı kilitleme ve şifreleme yapılmaktadır. Kumanda içerisinde kart ünitesi bulunduğundan dolayı motor dişlerine sinyal verilir. Bu sinyal sayesinde insan sıkışmasını önleyebiliriz. Kapı giriş ve çıkışlarda yönetici binasında bulunan güvenliği sağlayan kişilerin işini kolaylaştırmak oldukça mümkündür.
Güvenlik amacıyla tedbir alınması gerekilen bariyer sistemli kapı modellerinde bile olması gereken kumanda sistemidir. Kapının sizleri yormadan kısa sürede açılmasını sağlamak amacıyla olduğunuz yerde yönlendirme yapılasını sağlayan sistemdir. Kumanda üzerinde Of ve On tuşları bulunmaktadır. Belirli ışık sisteminde oluşan Bft Kumanda belirli elektrik pil gücüne sahip olan kumanda sistemlerinde akü mantığı bulunmaktadır. İçerisinde bulunan uyum sayesinde aktif yönetim sağlamaktadır. Yana kayar kapıları endüstriyel otomasyon kapıları, bariyer sistemlerinde kullanılan güvenlik amaçlı olan tüm otomatik kapılarda kullanımları uygundur. Hırsızlık gibi kötü olayların yaşanmasına engel olan frenleme sağlayan kitlerin hâkimiyet sağladıkları güçle ve belirli volt akımla çalışmaktadırlar. Bahçe ve genel emniyet müdürlüklerinde oldukça aktif olan kapılarda kullanılmaktadır.
Evlerde ve iş yerlerinde olan mekânlarınızı ve yaşam alanlarınızı korumak adına Bft Kumanda sistemiyle çalışacak olan kapı montajı yaptırmanın faydası vardır. Otopark giriş ve çıkışlarında yönetimi sağlamak amacıyla bina önlerinde her ihtiyaca yönelik cevap vermektedir. Bu otomasyon sistemleri tüm villa girişlerinde elverişli ortamlarda kullanılacak olan tüm kapı modellerinde motor yönetimi sağlamaktadır. Kapıların kullanıcının kontrolü dışında yönetimi sağlanmaması oldukça dikkat çekici durumdur.
bftkmnda