Dairesel Bahçe Kapısı Motoru

Dairesel bahçe kapısı motoru

Dairesel kapılar normal kapılar gibi belirlenmiş bir destek üzerinde dönüşünü sağlayarak çalışma esasları vardır. Giriş kapıları genel itibarı ile iç tarafa doğru açılmaktadır ve kapının açıldığı alanda dönüşünü tamamlayabileceği bir yer olması gerekmektedir. Dolayısı ile bu tip kapılarda motor kullanımı yapılırken kapının kanat büyüklüğü ağırlığı ve tüm ebatları göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Bu tip kapı sitemlerinde genel olarak 220 volt ve 24 V DC güçte çalışan motorlar tercih edilmektedir. Bu tercihin sebebi kapı sisteminin sorunsuz çalışabilmesini sağladığı gibi ticari alanlarda kullanılan kapılarda daha uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Yapılan Dairesel bahçe kapısı motoru uygulaması ile birlikte kapıların kolaylıkla açılabildiğini görmektesiniz. Ayrıca kolaylık sağlayan bu sistem ile hem hızlı hem de insan gücü gerektirmeden daha rahat kapı açılması sağlanmaktadır.

Estetik çözümde dairesel kapı motorları

Bahçelerinizin ve tüm ticari alanlarınızın kapılarınızın açılmasında estetik bir çözüm istiyorsanız Dairesel bahçe kapısı motoru sizler için en ideal sistemdir. Bu sistem tamı ile görünmez ve yer altına kurulumu yapılan bir sistemdir. Kapı girişinizin estetik değerini artırmak ve daha kolay açılmasını sağlamak istiyorsanız dairesel kapı motorları tam size göre bir sistemdir. Zarif ve estetik olan bu sitem ile oldukça rahatlayacak ve kapılarınız estetik bir görünüm alacaktır. Otomatik dairesel kapılar özel mülklerinizin girişlerinde daha güvenli ve daha dekoratif görüntüsü ile sizleri memnun etmektedir.

Dairesel kapı motorlarının kolaylıkları

Dairesel bahçe kapısı motoru elektrikler kesildiğinde de elle kontrol edilerek açılabilmektedir. Bu tip sistemlerde kapı motoru tercihleriniz kapının kanat boyu, kapının ağırlığı ve tüm fiziksel özellikleri göz önünde tutularak yapılırsa uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilmektedir. Bu tip kapı motorlarında bulunan çift switch sayesinde kapının nereye kadar açılacağı, neren kapanacağını başka bir ilave stop koymadan ayarlanabilmektedir.  Ayrıca buna ilaveten elinizde bulunan kontrol kartı ile kapınızın motorunun açılma ve kapanma sürelerini ayarlayabilmektesiniz. Bu tip kapı motorlarının fiyatlandırması genellikle kapınızın kanat büyüklüğüne ağırlığına ve çeşitli fiziksel özelliklerine göre değişebilmektedir. Yapılan fizibilite çalışması ile net fiyatlar verilebilmektedir.

dairesel bahçe kapısı motoru - bahçe kapı motor fiyatları - otomatik bahçe kapısı motoru
Dairesel bahçe kapısı motoru ve fiyatları