Dairesel Kapı Motor Fiyatları

Dairesel kapı motor fiyatları

Teknolojik gelişmeler sayesinde tüm sektörlerde neredeyse teknoloji kullanılmaya başladı. Bu sektörlerden bir tanesi de dairesel kapıların motorlarının imalat sanayisidir. Bu gelişme sayesinde site girişleriniz, bahçe kapılarınız veya ticari alanların girişlerinde kullanılan döner kapılar için imal edilen motor sistemleri oldukça faydalı olmaktadır. Bu nedenle Dairesel kapı motor fiyatları teknolojik gelişmelerin ön gördüğü nispette belirlenmektedir. Zira hem güvenlik hem de kullanış kolaylığı açısından dairesel kapılar neredeyse her yerde kullanılmaya başlamıştır. Bu sebeple arzın çok olması fiyatlarında aşağı çekilmesine sebebiyet vermektedir. Dolayısı ile dairesel kapı motor sistemleri kullanımı arttıkça fiyatlar düşerek talebi karşılamaktadır.

Dairesel kapı motoru montaj fiyatları

Dairesel kapılarda montaj işlemleri kapının teknik özellikleri büyüklüğü ağırlığı ve kol uzunluğuna göre değişebilmektedir. Ancak genel olarak hemen hemen neredeyse birbirine benzer özelliklerde olan dairesel kapıların montajların da teknik ekibin fizibilite çalışması neticesinde fiyatlar belirlenmektedir. Fiyat araştırması yaparken genellikle internet üzerinden yapılmasında yarar görüyoruz zira alternatif çokluğu ve piyasa rekabeti sizlere uygun fiyata montaj yaptırma imkânı sağlayacaktır. İnternet in yaygınlaşması neticesinde tüm firmalara ulaşım ve iletişim kurma kolaylığı sağlanmaktadır. Böylece firmaların fiyatlarını karşılaştırma imkânı sağlayan internet ağı sizlere Dairesel kapı motor fiyatları tespit edebilme imkânını sağlamaktadır.

Dairesel kapı motorlarının teknik özellikleri

Son yılların en yaygın kullanımı olan dairesel kapıların bir takım teknik özellikleri de mevcuttur. Dairesel kapı motor fiyatları kadar bu teknik özelliklerde önemli sayılmaktadır. Aşağıda sıraladığımız teknik özellikler dairesel kapıların uzun süre kullanım kolaylığı imkânı vermesini sağlamaktadır.

  • Bir adet kontrol ünitesi
  • Motor ünitesi
  • İki adet uzaktan kumanda
  • Bir adet flaşör lamba
  • Bir adet emniyet fotoseli
  • Maksimum kapı uzunluğu 7 metre
  • Maksimum kapı ağırlığı 700 kilogram
  • Çalışma voltajı 230 V DC
  • Motor gücü 24 V

Gibi teknik özelliklere sahip olan dairesel kapı motorları yoğun kullanım özelliği ile de uzun yıllar kullanım sağlayarak deforme olmadan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Sonuç olarak dairesel kapı motor sistemleri ülkemizde hızla yayılmaya devam etmektedir.

dairesel kapı motoru - dairesel kapı motor fiyatları - otomatik bahçe kapısı - dairesel bahçe kapısı
Dairesel kapı motor sistemleri ve fiyatları