Dairesel Kapı Motoru

Dairesel kapı motoru

Tesis ya da şirket girişlerinde karşınıza çıkabilecek olan dairesel kapı motoru sadece buralarla sınırlı kalmayıp ev ve küçük şirin işyerlerinde de uygulanmaktadır. Genel olarak çift kanat olarak üretilseler de kullanım yerine göre tek kanat olarak da iş görebilmektedirler. Ancak yine de seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Bu konuda lütfen ekiplerimize kulak verin. İstediğiniz kanat ağırlığı, uzunluğu, sayısı ve modeli gibi detaylarla yakinen ilgilenmeniz gerekmektedir. Çünkü kullanacağınız motor tüm bu özelliklere göre seçilecek ve fiyat da ona göre şekillenecektir. Ayrıca kapı motorunun kanatları taşıyamayacak özellikte olması, açılıp kapanırken ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Çift kanat tercih edecekseniz de bilmeniz gerek en önemli şey yine çift motor almanız gerektiğidir. Genelde her motor tek kanadı yönetmeye yönelik hazırlanır. Ancak tek bir kanadınız varsa ne kadar geniş olursa olsun tek motor işinizi görecektir.

Dairesel kapı motoru özellikleri

Bu tip kapılar genellikle 90 derecelik açı içerisinde ileriye ve geriye doğru giderler. Kenar direkleri üzerinden montaj işlemi gerçekleştirilir. Böylece montaj işlemleri çok kısa sürede halledilebilmektedir. Öne ya da arkaya nasıl açılmasını istiyorsanız o şekilde ayarlattırabilirsiniz. Böylece insanların geçiş yaparken her defasında itmesine ya da çekmesine gerek kalmaz. m2 cinsinden çok büyük olan yerlere sırf bunlar için ekstra en az 1 eleman almanız gerekeceğini de unutmamalısınız. Bu yüzden dairesel kapı motoru işe yarayan bir uygulamadır. Bir kereliğine ödeme yapar ve devamında rahatınıza bakabilirsiniz.

Diğer ayrıntıları

Dairesel kapı motoru denetimindeki kapılar yukarıda bahsetmiş olduğumuz büyük m2lerde hiçbir tehlikeli duruma sebep olmazlar. Heybetli görünüşlerinin aksine pratik kullanımları da her zaman tercih sebebi olmuşlardır. Bu açılıp kapanmalar sırasında herhangi bir problem oluştuğunda normalde yakınındaki her şeye çarpması beklenir. Ancak tüm kapılara takılan algılayıcı bir çeşit sensör ile engellerin çok daha erken fark edilmesine neden olur ve  anında stoplama özelliğine sahiptirler. Böylelikle hiçbir nesne ya da birey zarar görmemektedir. Bu da bahçesinde kullanılan ev ya da işyeri ya da diğer tüm yapıların daha da güvenli olmasını sağlar.

dairesel kapı motoru - dairesel kapı motor fiyatları - otomatik kapı motoru - dairesel bahçe kapısı
Dairesel kapı motor ve fiyatları