Daspi Bahçe Kapısı

Daspi Bahçe Kapısı

Apartman, site ya da benzer alanların hemen hepsinde bahçeler bulunmakta ve bunların girişlerinde farklı kapılar yer almaktadır. Bahçe kapısı adı verilen kapılarda bir kısmı kanatlı iken diğer kısmı ise sürgülü olabilmektedir. Söz konusu kapıların ikisinin de kendi içerisinde farklı avantajları bulunmakta ve insanlar bunlar arasından istediklerini kullanabilmektedir. Bunların dışında da farklı seçenekler bulunmakta olup söz konusu durum tamamen insanların ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir. Bahçe kapıları üretimi yapan çok sayıda firma bulunmakta ve bunların bir kısmı kapıların otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan sistemleri etkin olarak kullanmaktadır. Daspi bahçe kapısı da bunlar arasında yer almakta ve insanların hayatlarına ciddi bir kolaylık katmaktadır. Söz konusu kapılar sayesinde insanlar kapıları uzaktan açıp kapatabilmektedir.

Daspi Bahçe Kapısı Özellikleri

Daspi bahçe kapısı içerisinde yer alan otomasyon sistemleri kapıların otomatik olarak açılıp kapanması konusunda son derece etkilidir. Söz konusu durum teknolojinin sağladığı kolaylıklar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu kapıları oluşturan parçalarda kullanılan malzemeler sayesinde en soğuk havalarda dahi kapıların çalışmasından herhangi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır. Farklı hava koşullarına uygun olan bu kapılar insanların mağdur olmasını engellemekte ve araçlarından inmeden ilgili yerlere giriş yapmalarını sağlamaktadır. Kapıların farklı özellikleri bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de portatif olmalarıdır. Bu özellik sayesinde kapıları oluşturan parçalar hemen her yere çok rahat bir şekilde monte edilebilmekte ve söz konusu durumda ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Böylece alanlar çok daha etkili bir biçimde kullanılmış olmaktadır.

Daspi Bahçe Kapısı ve Aksesuarları

Daspi bahçe kapısı içerisinde farklı elemanlar bulunmaktadır. Bunların bir kısmı aksesuar olarak adlandırılmakta ve isteğe bağlı olarak buralara eklenmektedir. Fotosel, uzaktan kumanda ve flaşör gibi aksesuarlar bahçe kapılarına eklenebilmekte ve dolayısıyla da söz konusu durum ciddi bir kolaylık oluşturmaktadır. Özellikle uzaktan kumanda kapıların belli bir mesafeye kadar uzaktan açılmasını sağlarken fotoseller ise kapıların açılıp kapanması esnasında kazaların yaşanmamasını sağlamaktadır. Flaşörler de benzer bir etkiyi yapmakta ve kapıların uzaktan ve kötü hava şartlarında fark edilmesine neden olmaktadır.

daspi bahçe kapısı - daspi motor - daspi türkiye - otomatik bahçe kapısı motoru
Daspi bahçe kapısı motoru