DAİRESEL KAPILAR

Kavisli kayar kapı sistemlerinden biridir. Yuvarlak veya bonbeli görünümüne sahiptir. Dairesel, tam veya yarım daire şeklinde üretilmektedir. Bu sistemler için Dairesel Kapı Motoru çok önemlidir. Sistemin temel çalışma merkezidir. Fotoselli bir sistemdir. Otomatik açılır ve kapanır. İnsana karşı duyarlıdır. Ayarlama yapılır ve belli bir mesafede insan yaklaştığı anda duyarlılık gösterir ve otomatik olarak sistem devreye girmektedir. Çok kullanışlı, pratik ve kolaydır. Her yerde görebileceğiniz sistemlerdir. Oldukça fazla tercih edilmektedir. Modern bir görünümüe sahiptir ve yenilikçi bir uygulamadır.
Farklı çeşitleri vardır. Genel anlamda cam yüzeylidir. Ray, fotosel, kapı paneli ve Dairesel Kapı Motoru gibi temel parçalardan oluşmaktadır. Yay biçiminde olan dairesel otomatik kayar kapılar vardır. Çift veya tek yöne açılabilme özelliğine sahiptir. Diğer çeşitlere göre çok daha fazla kullanım alanı vardır. Hastane, otel, plaza, iş merkezlere, avmler gibi farklı yerlerde çok fazla tercih edilmektedir. Bir diğer çeşit ise yarım dairesel otomatik kayar kapı sistemleridir. Çok zengin çözüm olanakları sunmaktadır. Yine aynı şekilde fotoselle çalışır ve insana karşı belli bir mesafede duyarlıdır. Bina için estetik ve modern bir görünüm kazandırır.
Son olarak tam dairesel otomatik kağı sistemlerinden bahsetmek istiyoruz. Bu sistemlerde günümüzde çok fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Mimari anlamda geliştirilen ve tasarlanan modern binalar için son derece uygun bir çözümdür. Yine bu sistem içinde Dairesel Kapı Motoru gereklidir. Diğer parçalar aynı şekildedir. Giriş çıkışların çok yoğun olarak yaşandığı binalar için en uygun çözümdür. Total ve pratik bir kapı çözümüdür. Günümüzde her alan için kullanıma uygundur. Sizde yaşam alanlarınızı bu pratik kapı sistemleri ile tamamlayabilirsiniz. Giriş çıkışlarda güvenlik kontrol etapları oluşturmak içinde uygundur.

kapıdairseller342