YANA KAYAR BAHÇE KAPISI MOTORU

Yana kayma yapan Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru insanların ve araçların kontrollü geçişlerini sağlamak amacıyla belirli fason işçiliklerle imal edilen akımlara tabi tutulan belirli güce sahip bu ürünler yaşam alanlarınıza hitap eden ürünlerdir. Kayar kapı ünitelerinde motor gücü kontrol mekanizması çalışma voltajları termik koruması limit özellikleri ebatları çizim halinde ilk olarak bilgisayar ekranında tasarı halini alır. Bu ürünlerde yavaş başlama durma özellikleri olan belirli taşıma özelliklerine sahip içerisinde kart ünitesi bulunan gramer dişlileri iki ucuna monte edilen fotoseli sistemi ve ilgili dişler sayesinde oluşturulan kayma mekanizması yapılır.
Gerekli çark milleri sayesinde Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru krank milleri tarafından motor dişlerine harekât verilmesi sağlanır. Kayar kapı motor seçimlerinde muhakkak kapı ağırlıklarına dikkat edilmesi gerekir. Kayar kapılarda insan sıkışmasını önlemek amacıyla fotoselli koyulur. Bu aslında önünde olan algılama duyar sayesinde insan geçimini anlar. Uzun süreli emniyet sağlayan sürgülü olan bu modelleri bahçe işlerinizde çevresel düzenleme amacıyla emniyette kalmasını isteğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.  Otomatik dengeleme sisteminde kitlerin hâkimiyet kurdukları çift anahtarlı olan kızakları bulunan montajı kolay olan ürünlerdir.
Motora binen güç hacmine göre Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru fiyatlandırması yapılan belirli sessiz çalışan sistemine sahip olan kayar kapıya ait olan motorlarda alıcı sistemi olmaktadır. Tüm modellerde kapı konumunu hızını kontrol eden basınçlı dökümleri bulunan değişik versiyonları bulunan ürünlerdir. Otomasyonda aslında çok fonksiyona sahip mekanik parçaları termik koruması olan tüm otomatik tabanlı olan projelerde kullanılan ürünlerdir.  Kapıların yönetimini sağladığından dolayı kendini frenleme dijital göstergesi olan sonlandırma sistemi sağlayan belirli sıcaklıklara dayanıklı olan ürünlerdir. Çıkış devrine göre değişen kullanım sıklıkları olan ayrıca yedek aksesuarları bulunan ürünlerdir.

yanakayar