FAAC TÜRKİYE STANDARTI

Otomatik kapı sistemlerinde çalışma voltaj ağırlıkları değişen Faac Türkiye bariyer sisteminde çalışmayı güvenlik amacını güden buton kontrollü olan ürünlerdin tamamı olmaktadır. Hangarları korumak özel radar sistemli kapıları yapmak amacıyla okul hastane tiyatro salonları, alışveriş merkezleri, binalarda, toplantı merkezlerindeki gösteri salonlarında devlet resmi kurumlarında fabrika gibi alanlarda kullanılır. Yüksek performans gösteren belirli aksesuarları bulunan ürünlerdir. Tüm otomasyona sabit programlama yapılmasından dolayı parametrelerde değişiklik yapılması kullanım amacına uygun olarak modern kapı sistemleri oluşturulması gerekir. Otomasyon kapı sistemleri maddi açıdan %40’a kadar tasarruf sağlamakla bilirlikte bulunduğunuz ortamın güvenli olmasını sağlar.

Ayrıca bu ürünlerde çağrı kontrolü yapabilen ayarlanabilir duyarların olması belirli kod aralıklarında çalışan kumandaların olmasından dolayı oldukça kullanışlıdır. Almanca, İngilizce, İtalyanca gibi dilleri bulunan kart üzerinden hata kodları oluşumunu engelleyen yazılımlara sahip olan otomasyon kapı sistemlerinde hidrolik koruma sağlanır. Kapı sistemlerinde Faac Türkiye kapı köpürüleme yapan faz korumalı ve değişkenlik gösteren dinamik yapıda çalışacak verim alabileceğimiz motorların olması kaçınılmaz durumdur. Dâhili olarak iç mekânda kullanılmak üzere yüksek tasarruf sağlayan enerjinizi boşa harcamadan yazılı güncellemesine izin verilen sistemle çalışmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bazı otomasyon sistemlerinde özel istekler gerçekleştirilir. Bu anlamda ARGE destekli olan çalışmalar Türkiye’de hızla devam etmektedir.

Kapı kontrol sistemlerinde kumanda panelleri sayesinde düzenli kontroller yapılır. İçerisinde bulunan otomatik kapıların yönetimini sağlayan kasnaklar sayesinde Faac Türkiye tüm düzenlenen üretimlerde motorların düzenli çalışması sağlanır. Tüm finans merkezlerinde gelişmiş seçenekleri olan kapı sistemleri değişen grafiklerde karşımıza çıkar. Kapıları kendiliğinden durdurmak veya müdahale etmek için elektrik ile bağlantı sağlanabilir. Türkiye’de lider olmak ve her işletmeye ve ya evlere özel çözümler sunmak amacıyla konforlu şekilde kolay tasarımlar inşa edilmektedir.