KOLLU BARİYER

Kollu Bariyer sistemlerinde aktif rol oynayan otomasyon yazılımları vale sisteminde çalışan mantıkla hareket etmektedir. İçerisinde kamera düzenekleri olan güvenliği hat safhada tutabilen merkezi ödeme sistemi olan cihazlardır. İç düzeneğinde pratik ve kullanım kolaylığı sunan kayar kapı sistemimde olmaktadır uzaktan kumanda sayesinde elektromekanik anahtarlar sayesinde aktive edilmesi kaçınılmaz durumdur. Tarama şekilleri belirli standartta çalışan bazı sistemlerde şifreleme yapan veri kabloları bulunan özel güvenlik gerektiren yerlerde organize sağlayan sistemlerdir.
Uluslararası standarttı muhakkak taşıması gereken Kollu Bariyer ürünlerinde çalışma hızları ihtiyaçlara göre belirlenir otomatik kontrolü yazılımı ekrandan sağlanır. Mikro kontrol denetleme sayesinde araç geçişlerinde elle ya da mutlaka yazılıma verilen program komutları sayesinde işlem yapılır. Ayrıca bu ününler manuel ve estetik görünüm olan güçlü motora sahip olan ürünlerdir. Araçlarda kişisel kumanda esilmesi amacıyla sürücülerin düzenini sağlamak el ile yapılan çalışma gerilimlerine göre değişen belirli açma kapama sayaçları olan kayıt kontrolleri yapan yazılımlara sahip olan sistemlerdir. Güvenliği yüksek derecede sağlayan giriş sekmenlerinde oldukça hassas davranan hızlı tanıma algoritması olan belirli USB aktarım teknolojisine sahip olan yazılımlardır. Kol kalitesi yerin yani giriş bölümümün uzunluklarına göre değişir.
Yüksek teknolojide işletmelerde araç giriş çıkı bütünleşmiş sistemini devreye koymak maksadıyla plaka sistemlerini sağlayan elektronik kilitleme sistemi olan kamera dâhil edilecek olan sistemlerdir. Kollu Bariyer sistemlerinde geçiş kontrolleri sağlamak amacıyla kart okuyucular Access kontrolleri her geçen yenilenen mikro hafızası yapılır. Herhangi darbede sağlam duracakla kolay kullanımları olan veri transferleri okuma hızları şarj ömrü fazla olacak şekilde düzenlenen kumanda sistemi olması gereken ürünlerdir. Kullanıcısının isteğine uygun kilitleme kayar mekanizma da açılan kollu düzenekler hız kesici özelliklere sahip olan yol dubaları ile birlikte satılan ürünlerdir.

kllubryr