Fadini Bahçe Kapı Motoru

Fadini Bahçe Kapı Motoru

Bahçelerin girişlerinde kullanılan kapılara eklenecek motorlar sayesinde bunların otomatik olmaları sağlanmaktadır. Kapılar motorların üretmiş olduğu güç sayesinde açılıp kapanırken insanların herhangi bir güç uygulamasına gerek kalmamaktadır. Kapıların bir kısmı sürgülü diğer kısmı ise kanatlı olabildiğinden bunlara uygun motorlar kullanılmakta ve böylelikle istenilen sonuçlar alınmaktadır. Fadini bahçe kapı motoru sayesinde insanların bu yöndeki bütün ihtiyaçlarına cevap verilmiş olmaktadır. Oldukça portatif bir yapıya sahip olan bu kapılar çok fazla alan kaplamadığından hemen her yere çok kolay ve kısa sürede monte edilebilmektedir. Montaj için gerekli olan malzemeler ve montaj kitleri motorun içerisinde yer almakta ve bu konuda da herhangi bir zorluk yaşanmamaktadır.

Fadini Bahçe Kapı Motoru ve Farklı Sıcaklıklardaki Performansı

Fadini bahçe kapı motoru farklı özelliklere sahiptir. Fakat bunlar arasından en dikkat çekeni farklı ağırlıkta olan kapılara uygun modellerin bulunmasıdır. Bu modeller sayesinde çok ağır kapılar dahi otomatik olarak açılıp kapanmaktadır. Motorların üretmiş olduğu güçlerin farklı olması bunu mümkün kılmakta ve dolayısıyla da motorların sağlamış olduğu performans yüksek olmaktadır. Bunun dışında farklı hava koşullarında zorlanmadan bu motorların çalışması da ayrı bir kolaylık sağlamaktadır. -20 derecelerdeki soğuk havalardan +60 derecelerdeki aşırı sıcak havalara kadar bütün şartlarda herhangi bir performans kaybı yaşamadan işlevini yerine getiren söz konusu motorlar her mevsimde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Motorların hava şartlarından etkilenmemesi insanların araçlarından inmeden kapıları uzaktan kumanda ile açmasına ve bu şekilde ilgili alana girmesine olanak sağlamaktadır.

Fadini Bahçe Kapı Motoru ve Kullanışlılık

Fadini bahçe kapı motoru sağlamış olduğu güç ile kapıları çok kısa sürede açıp yine kısa süre içerisinde kapatmaktadır. Bu da araçların kapıların önünde beklemesini engellemektedir. Hatta uzaktan kumanda ile kapıların önüne gelmeden komut verilebilmekte ve böylece kapılar çok daha çabuk açılmaktadır. Böylece araçlar direkt içeri girmekte ve belli bir süre geçtikten sonra da kapılar kendiliğinden kapatılmaktadır. Bunun dışında motora eklenecek aksesuarlar sayesinde de çok önemli bir kullanım kolaylığı elde edilmektedir. Söz konusu kolaylıklardan bazıları güvenlik noktasında da katkılar sağlamaktadır.

fadini bahçe kapısı motoru - otomatik bahçe kapısı - bahçe kapı motoru
Fadini bahçe kapı motor sistemi