kayar kapı motoru - yana kayar kapı motoru - otomatik kapı motoru - bft motor - nice motor

Kayar Kapı Motoru Fiyatları

Kayar Kapı Motoru Fiyatları

Kayar ya da daha farklı bir ifade ile yana kayar kapılar farklı alanların girişlerinde kullanılmaktadır. İnsanların uzun zamandır kullandığı bu kapılara eklenen motorlar sayesinde otomatik hale gelmekte ve adeta el değmeden açılıp kapanmaktadır. Söz konusu özellik insanların çok daha rahat etmesini sağlamaktadır. Bu kapılar özellikle bahçe ve benzer alanların girişlerinde kullanılmakta ve bu girişlerin bazıları aşırı büyük olabilmektedir. Nihayetinde böyle kapıların insan gücüyle hareket ettirilmesi zor da olsa yapılmaktadır. Fakat bu durum son derece yorucu ve kullanışsızdır. Bu kapılara eklenecek motorlar sayesinde kapılar hem çok daha kısa zamanda açılmakta hem de insanların yorulması engellenmiş olmaktadır. Kayar kapı motoru fiyatları ise tercih edilecek motora bağlı olarak değişmektedir. Bundan dolayı da fiyatlar hakkında net bir rakam vermek adeta imkansızdır.

Kayar Kapı Motoru Fiyatları ve Fiyatların Farklılık Gösterme Nedenleri

Kayar kapı motoru fiyatları farklı unsurlardan etkilenmekte ve bunlara göre değişmektedir. Söz konusu unsurların başında kapasite gelmekte ve buna bağlı olarak fiyatlar artmakta ya da azalmaktadır. Motorların sağlamış oldukları gücün artması fiyatların da artması anlamına gelmektedir. Bunun dışındaki bir başka önemli unsur ise markadır ki aynı kapasiteye sahip iki ürünün fiyatı sırf markaları farklı diye değişiktir. Bazı markalar bu alanda kendini ispatladığı için daha kaliteli ürünler ürettiği herkesçe bilinmektedir. Bu da fiyatların bir miktar yüksek olmasına neden olmaktadır. Bazı firmalar ise müşteri sayısını artırmak için farklı kampanyalar yapmakta ki söz konusu durum da fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı fiyatlar hakkında ortalama bir rakam söylense dahi net bir rakamın verilmesi neredeyse imkansızdır.

Kayar Kapı Motoru Fiyatları ve Ortalaması

Kayar kapı motoru fiyatları ortalama olarak 900 TL’den başlamakta ve 7.500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Fakat burada bahsedilen rakamlar ortalamadır ve bu da belirtilen rakamların değişebileceği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı da bunun dikkate alınması gerekmektedir. BFT ve Nice gibi tanınan firmaların ürünleri nispeten daha pahalı iken diğer markalara ait motorların daha ucuz olduğu görülmektedir.

kayar kapı motoru - yana kayar kapı motoru - otomatik kapı motoru - bft motor - nice motor
Kayar Kapı Motoru Fiyatları