KAYAR KAPILAR

Tek ve ya ikiye açılır bir sistemde olan kapılardır. Fotosel sayesinde ve Kayar Kapı Motoru ile birlikte çalışır ve ray üzerinde hareket eden bir mekanizmaya sahiptir. Farklı tarz ve yapılarda üretilmekte ve sunulmaktadır. Kullanımı çok kolay ve sadedir. Ayrıca, yüksek derecede güvenlidir. Geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Açılma ve kapanma sırasında herhangi birşey geçirmez. Her giriş ve çıkış için son derece uygun bir sistemdir. Çözüm odaklı bir kapıdır. Kalabalık giriş çıkışların yaşandığı her türlü binalarda kullanılabilir ve tercih edilmektedir.

Bu sistemleri etkin kılan belli avantajları vardır. Sensör ayarı yapılabilmektedir. İnsana karşı duyarlı olan kayar kapılar genellikle iki tarafa ve yana açılmaktadır. Sistemin ana kalbi Kayar Kapı Motoru olmaktadır. Motor kalitesi çok önemlidir. Yüksek teknolojide ve dayanıklılıkta üretilmektedir. Açılma ve kapanma ömrü çok uzundur. Milyonlarca kez sistem otomatik olarak kullanabilmektedir. Günümüz mimari yapılarda estetik çok fazla önem kazanmıştır. Bu kapı sistemlerinin en temel özelliklerinden biride çok estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Modern ve yenilikçi bina sistemlerinde estetiği tamamlamak ve daha güzel bir hale geitrmek adına kayar kapı sistemleri son derece önemlidir. Uzaktan kumanda edilebilme özelliği bulunmaktadır. Güç kesintisi durumlarında da çaresiz değilsiniz. Bu tip durumlarda da hafif bir kuvvet uygulamak üzere kapı rahatlıkla açılabilmektedir. Geliştirilen teknoloji sayesinde kapının sürekli açık ve kapalı bırakılması gibi fonksiyonları bulunmaktadır.

Üretici firmalar Kayar Kapı Motoru kullanımında en iyi motorları kullanmaktadır. Bu anlamda sektörde yaşanan ciddi bir rekabet vardır. Otomatik kapılara olan ihtiyaç ve bununla birlikte yaşanan rekabet ürünlerin kalitesini ve satış sonrasındaki servis kalitesine arttırmaktadır. Firmalar her türlü garantiyi sağlamaktadır. Her zaman için yerinde servis desteği imkanı bulunmaktadır.