bahçe kapısı - otomatik bahçe kapısı - bahçe kapısı motoru - otomatik bahçe kapısı sistemleri

Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri

Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri

İçerisinde yaşadığımız teknoloji çağı hayatımızı her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor. İnsan gücüyle çok fazla zaman alan bir takım işleri makineler yardımıyla kısa sürelerde halletmemizi sağlıyor. Bunlardan biri de otomatik bahçe kapısı sistemleri. Evlerimizin ve iş yerlerimizin bahçe kapılarında uygulanan otomatik kapılar birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Dünya genelinde hemen her otomasyon sisteminde olduğu gibi bahçe kapıları da günlük rutinlerimizi kolaylaştıran bir işleve sahip. Otomatik kapılar sayesinde her gün bahçemize aracımızla girip çıkarken, inip manuel olarak açma kapama yapmaktan kurtulmuş oluyoruz. Yahut gelen misafirimiz aracıyla bahçeye gireceği zaman bahçeye kadar gitmek zorunda kalmadan kapıları açıp kapatabiliyoruz.

Otomasyon Her Yerde

Sanayi devrimi ile birlikte gelen makineleşme ve fabrikasyon sistemleri ile insan gücü ile yapılamayacak işler yapılır halde geldi, yine insan gücüyle yapımı çok uzun zamanlar alan işler kolayca seri üretim şeklinde üretilir duruma geldi. Günümüz akıllı teknolojiler çağı ise otomasyon sistemlerini günlük hayatımıza, evlerimize hatta ceplerimize kadar inmesini sağladı. Akıllı cep telefonlarıyla vakit tasarrufu zirveye ulaşırken evlerimizde uygulanan otomasyon sistemleri hayatımızı kolaylaştırdı. Bu kolaylıklardan biri olan otomatik bahçe kapısı sistemleri ile birlikte basit gibi görünen ama aslında hayli vaktimizi alan kapı açma kapama işi de bir düğme ile halledilir oldu.

İhtiyacınıza ve Zevkinize Göre Üretim

Otomatik bahçe kapısı sistemleri hem yeni inşa edilen evlerin bahçe girişlerinde, hem de kapısı var olan bahçelerin otomasyona geçişinde kullanılabilir. Her bir kapı modeli için ayrı kapı motorları üretilmektedir. Ayrıca bahçenizin fiziki durumuna göre ister yana kayar kapı, ister kanatlı açılan kapı modellerini tercih edebilirsiniz. Önceden var olan kanatlı bahçe kapınız için kola monte edilen motor tercih edilir. Bahçeniz için yeni imal ettireceğiniz kapılar içinse dışarıdan belli olmayan gömme motorlar tercih edilmektedir. Otomatik kapınızı tek bir tuşla açıp kapatmanız, ayarlanabilir motor seçenekleri ile açtığınız kapının belirlediğiniz sürede kendiliğinden kapanması yahut akıllı telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile siz orada yokken bile kapıyı açıp kapatabilmeniz gibi farklı tercihler konfor düzeyini katlamaktadır.

bahçe kapısı - otomatik bahçe kapısı - bahçe kapısı motoru - otomatik bahçe kapısı sistemleri
Otomatik Bahçe Kapısı Motoru Ve Sistemleri