otomatik bahçe kapısı tamiri - bahçe kapısı servisi - otomatik kapı servisi - garaj kapısı servisi - bahçe kapısı motoru

Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri

Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri

Yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız, uzman kadrosu ve tecrübeli çalışanlarıyla hala size hizmet vermeye devam etmektedir. Otomatik bahçe kapısı tamiri, onarımı ve bakım işlemlerini yıllardır biriken tecrübe ve uzman kadromuzla sizlere sunmaktayız. Otomatik bahçe kapısı tamir ve servis işlemleri alanında uzman kişiler tarafından, bahçe kapısı düzeneği ve teknolojisi bilgisi oldukça iyi, aktif bilgisi yüksek ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken hassas bir işlemdir. Bahçe kapısı tamir ve servis işlemine başlamadan önce öncelikle arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Arıza tespit işlemi esnasında veya öncesinde ilgili yetkililere arıza ile ilgili, kapı ile ilgili gerekli bilgileri vermek gerekmektedir.

Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri İşlemleri

Bahçe kapısı, garaj kapısı gibi elektronik düzeneklerin arızası durumunda bazen tamir işlemleri oldukça zorlu bir hale gelebilmektedir. Ama tamir işlemini yapmanızı istediğiniz firma alanında yetkin bir firma ise bu sorunun üstesinden rahatlıkla gelecektir. Örneğin otomatik bahçe kapısı tamiri işlemlerinde belki de en çok karşılaşılan durum yay kırılması sorunudur. Bu sorunun çözümü her ne kadar kolay gözükse de eğer kırılmış olan yay parçası firmada bulunmuyorsa işlemler hayli uzayacaktır. O yüzden iletişime geçtiğiniz firmanın parça temini konusunda iyi olması gerekmektedir. Elinde gerekli yedek parçaları bulunduran firmalar işlemlerinizi daha kısa bir sürede halledebilmektedir.

Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri ve Bahçe Kapıları

Otomatik kapı ile ilgili tamir işlemlerinde en büyük sorun hareketli parçalar ve kapı motorları olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaman içinde kullanımla birlikte aşınmaya yüz tutan ve fonksiyonlarını yerine getiremez hale gelen otomatik kapılarda motor bu zorlanmalara karşı kendi kapasitesinin üstüne çıkmaya çalışmakta ve bu durum motoru bozabilmektedir. Otomatik bahçe kapısı tamiri bu gibi durumlarda oldukça külfetli bir duruma dönüşebilmektedir. Bu gibi külfetli durumlarla karşılaşmak istemiyor iseniz üreticilerin ürünler için belirttiği periyotlar ile ürünlerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Genellikle üretici firmalar bu servis hizmetlerini vermektedirler. Düzenli bakım işlemleri ile birlikte onarım maliyetinden kurtulmuş olacaksınız ve bu bakımlar sayesinde ilk günkü yeniliğiyle beraber otomatik kapılarınızı kullanabileceksiniz.

otomatik bahçe kapısı tamiri - bahçe kapısı servisi - otomatik kapı servisi - garaj kapısı servisi - bahçe kapısı motoru
Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri Ve Servisi