OTOMATİK KAPI RAMPA SİSTEMLERİ

Fabrika merkezlerinde ve üretim yapan işletmelerde sevkiyatı kolaylaştırmak adına seviye ayarlayıcı rampa sistemleri kullanılır. Yüksek boşluk ve yerden yüksek olan aralıkları dengede tutan Otomatik kapı rampa sistemleri endüstri sanayisinde kullanılan fotoselli güvenlik kapılarına ve bariyer sistemlerine hizmet vermektedir. Rampa mekanizması platform kısımlarında körükleri bulunan tabanda çalışmaktadır.

Yükleme esnasında zemine değmemesi gereken taşıma araçlarını dengede tutan ve yerden yükselten otomatik sistemlerdir. Bu sistemler aynı zamanda emniyetli ve oldukça güvenilir olan düzeyde üretilmektedirler. Marketler, yükleme boşaltma yapılması gereken her yerde kullanılabilir. Rampalarda makaslı kaldırma görevi yapan depo süreçlerinde aktif kullanılan destekleyicilerdir. 10 ton ağırlıklara yükleme ve aktarma işlemlerine izin vermektedirler. Yere denge sağlayan takozlar sayesinde adeta yol açan bu sistemler kapıyla birlikte otomatik açılan sistemdir. Değişkenlik gösteren model ve ebatlarda üretilir. İş yerlerinde trans palet gibi yükleme yapılan ürünleri diğer kısma aktarmada istikrarlı olarak görev alan tutan Otomatik kapı rampa sistemleri yerde oluşacak tüm boşluklarda denge sağlar.

Ürünlerde yüksek ağırlıklara aldırış etmeden binayla zeminler arasında denge kuran Otomatik kapı rampa sistemleri havaalanları gibi yerlerde bile kullanılan düzeneklerdir. Kaldırma ve indirme esnasında kontrol panelleri devreye alınır. Rampa sistemleri kapıyla aynı esnada çalışabilir. Birden fazla kapı için kurulumları uygundur. Merdiven desteği sağlayan aşağıdan yukarı açılan kapı mekanizması sayesinde ayağı yerden keserek seri şekilde ürün yükleme ve boşaltma yapılmasını sağlar. Çeşitli sistemde açılan otomatik kapılarla araç yüksekliklerini sağlar. Son derece esnek ve kolay kullanımlar sağlayan bu ürünler müşteri isteğine bağlı olarak özel sistemde üretilir. İstenilen özel ebat ve ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Hangar ve market tarzı yerlerde özel depolama alanlarında serti ve güvenli şekilde yükleme işlemlerini sorunsuzca halledilmesini sağlar.