otomatik sürgülü kapı - sürgülü kapı motoru otomatik kapı

Otomatik Sürgülü Kapı

Otomatik sürgülü kapı

Tek ve ya iki yöne açılan kapıların kapı boşluğunda mevzilendirilen ray üzerinde kayması basit olarak otomatik sürgülü kapı özelliğini gerektirir ve firma olarak biz giriş – çıkış sayılarının fazla olduğu her yerde (alışveriş merkezleri, bina girişleri, oteller, işyerleri, soğuk depolar ve diğerleri) hizmet vermeye devam ediyoruz. Sterilizasyonun üst seviyelere çıktığı ameliyathaneler içinse el yaklaşım sensörü ya da numaratör uygulaması yapabiliyoruz. Böylece kapı önünde duranlara değil, temasa duyarlı çalışmaya başlıyor. Ürünlerimizi bu tip kapıların konulabileceği her terde rahatlıkla görebilirsiniz. Üstelik yerli ve yabancı menşeileri ile size farklı çeşit garantisi sunabilmekteyiz. Ayrıca montaj sonrası kullanımın sessiz ve yüksek performansa dayalı olmasına ekstra özen gösteriyoruz. Sıcak ve soğuk havayı ayırt edebilen bu kapılar ile yazın içerideki serinliği, kışın ise sıcaklık kaybını %99 gibi oranlarda engelleyebilmekteyiz. Aşağıdaki iki söylem de bu kapı modelleri için geçerlidir. Ancak bazen bu şekilde ayrım yapılabilmektedir.

Fotoselli otomatik sürgülü kapı

İnsan trafiğini çok iyi yönetebilen bu kapılar, tamamıyla kullanım dostudur. Her türlü iç ve dış mekan için farklı ebatlarda tasarlanabilirler. Ayrıca şekil itibari ile üzerlerinde değişiklik yapmak mümkündür. Tam daire, yarım daire ya da yay parçası olarak isteğe göre dış bükey ve ya iç bükey hazırlanabilirler. Üstelik tek ya da çift kayar kapı olarak kullanılabilirler. Bu kapıların tüketiciyi en çok mutlu eden tarafı ise enerji tasarrufu sağlamalarıdır. Sırf kapılar için yüksek faturalar ödemenize gerek kalmaz. Son olarak da istenilen renk ve detaylar sistemi bozmadığı müddetçe elbette ki uygulanabilir. Üzerindeki cam içinse farklı yapılar tercih edilebilir. Renkli lamine camlardan başlayarak renksiz, kaplamalı ya da azami transparanlık sağlayan buzlu cam gibi birçok özellik sayılabilmektedir.

Radarlı otomatik sürgülü kapı

Temel itibarı ile fotoselli kapıların çalışma mekanizmalarından farkları yoktur. Cisim hareketi algıladığında açılır ve kısa süre sonra kapanırlar. Bu da aktif infrared sistemi ile çalışmaları anlamına gelir. Antipanik özelliktedirler ve mikroprosesör mekanizmayla kullanılabilirler. Frenleme hızları için sonradan ayar yapılabilir. Bu da genellikle 0 – 40 saniye arasında bir seçim yapmanızı gerektirir.

otomatik sürgülü kapı - sürgülü kapı motoru otomatik kapı
Otomatik Sürgülü Kapı Sistemleri