Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri kurulumunu istenmeyen ve kontrolsüz geçişlerin önüne geçebilmeniz için Eroğlu Otomasyon olarak standartlara uygun şekilde yapmaktayız. Sadece araçların giriş çıkışlarını önlemek istemeniz ya da üst düzey güvenlik önlemleri almayı tercih etmeniz gibi durumların her birinde beklentilerinizi karşılayabilecek bariyer sistemi çeşitlerimiz bulunmaktadır. Hem güçlü fonksiyonlara sahip olan hem de görsel anlamda sizi tatmin edecek bariyer sistemlerimiz ile kontrolsüz araç geçişine karşı size etkili bir çözüm sunmaktayız. Olumsuz hava koşullarına ve darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sistemler ile uzun vadede memnun kalabileceğiniz ve avantajlarından yararlanabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız. Uzun yıllardır kesintisiz ve devamlı olarak vermeye devam ettiğimiz, memnuniyet odaklı hizmetimizden yararlanmak için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Bariyer Sistemleri İle Kontrolsüz Araç Geçişini Önleyin

Yoğun kullanılan girişlerde, kontrolsüz araç geçişinin önüne geçmek için işletmenize, iş yerlerinize, sitenize, otoparkınıza veya tercih ettiğiniz herhangi bir kuruluşunuza bariyer sistemi kurulumu yapmaktayız. Bariyer sistemleri ile araç geçişlerinin daha hızlı olmasını sağlayabileceğiniz gibi araç giriş çıkışlarını kontrol altına alarak güvenliği de sağlayabilirsiniz. Ayrıca memnuniyetiniz esas alınarak bariyer sistemleri ile entegre çalışan plaka okuma sistemlerinin ve kablosuz alıcıların kurulumunu da yaparak sadece izin verdiğiniz araçların belirli alanlara girmesini mümkün kılmaktayız. Giriş çıkış yapan araçların kaydı elinizde olacağı için bariyer sistemi kurdurduktan sonra hem vakitten hem de işçilikten ciddi bir kazanç elde edebilmektesiniz.

Eroğlu Otomasyon olarak kurulumunu yaptığımız bariyer sistemlerinin uzun süre dayanmasını amaçladığımız için geçiş yapan araçların zarar veremeyeceği şekilde sistemlerimizin donatılmasını sağlamaktayız. Gelişen teknoloji ile harmanlanan bariyer sistemlerimiz ile yaşam alanlarınızda can ve mal güvenliğinizin sağlanmasına katkıda bulunmaktayız. Kurulum yapılacak olan bölgeye bağlı olarak doğru bariyer sistemini seçmenize de yardımcı olmaktayız.

Araçların Kontrollü Giriş Çıkışı İçin Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu bariyer sistemleri, elektrikli motora bağlı olarak çalışmaktadır ve uzunluğunu da kurulumunu yapacağımız bölgeye göre değiştirebilmekteyiz. Uzaktan kumandalı olarak kurduğumuz bu sistem ile sadece belirli araçların giriş çıkış yapmasını sağlayarak izinsiz araçların girişini engelleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Kollu bariyer sistemlerimizde bulunan emniyet fotoseli ve araç algılama dedektörü ile bariyer sisteminden bir araç geçerken kapatmaya çalışsanız dahi kapanmamaktadır. Bu sayede ufak kazaların araçlara vereceği hasarın önüne geçilmesini sağlamaktayız. Güvenliğinizi ve konforunuzu hat safhaya çıkartmak için kollu bariyer sistemi ile entegre edebileceğimiz bazı kontrol sistemleri ise şöyledir:

 • Plaka okuma sistemleri
 • Uzaktan kumanda
 • Buton
 • Kart okuyucu
 • Manyetik
 • HGS ve OGS gibi etiket okuyucu

Hastane, okul, site, otopark gibi alanlar için bariyer sistemi arayışında olduğunuzda; size kollu bariyer sistemini önermekte ve kaliteli işçilik ile en kısa süre içerisinde kurulumunu tamamlamaktayız.

Güvenlik Gerektiren Mekanlar İçin Mantar Bariyer Sistemleri

Yüksek güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz mekanlarınızda, tehdit oluşturabilecek araçların girişini engelleyebilmek için bariyer sistemleri kurulumu yapmaktayız. Kontrollü giriş çıkışı sağlamaya ek olarak aracın belirli bir hızda gelerek bariyere çarpması sonucunda dayanıklı kalabilecek sistemlerimiz bulunmaktadır. Mantar bariyer sistemleri olarak isimlendirdiğimiz sistemlerimizi zemine yerleştirmekteyiz. Yüksek hızda gelerek bariyeri aşmak isteyen araçların darbelerine karşı dirençli olacak şekilde tasarlanmış sistemlerdir. Mekanlarınızı olası saldırılardan koruyarak izinsiz girişleri engelleyebileceğiniz gibi aynı zamanda yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda yolu trafiğe kapatarak araç girişini önlemek için de kullanılabilecek bir sistemdir. Tercihinize göre uzaktan kumandalı ve manuel olarak kullanabileceğiniz şekilde kurulum yapmaktayız.

Mantar bariyer sistemlerimiz, hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Hidrolik sistem sayesinde oldukça hızlı şekilde açılıp kapabilmektedir ve aynı zamanda darbelere karşı dirençli olma özelliğine sahiptir. Diğer bariyer sistemleri ile kıyaslandığında daha az maliyeti bulunmaktadır.

Araç Saldırılarına Karşı Üst Düzey Güvenlik İçin Blok Bariyer

Road blocker olarak da isimlendirilen blok bariyer sistemi, üst düzey güvenlik beklentinizi karşılamak amacı ile kurulumunu yaptığımız bir bariyer sistemidir.İş merkezleri, plazalar, alışveriş merkezleri, resmi kurumlar, konsolosluklar gibi mekanlar için oldukça fazla tercih edilen bir sistemdir. Mekanınızın araç saldırılarına karşı korunaklı olmasını istediğinizde tercih edebileceğiniz blok bariyer sistemlerimiz oldukça güçlü ve hızlı bir motor sistemi ile çalışmaktadır. Bu sebeple açılıp kapanma sürelerinde herhangi bir gecikme yaşanma durumu meydana gelmemektedir. Sizin tercihiniz kapsamında kumanda veya buton ile çalışacak şekilde sistemin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Blok bariyer sistemlerimizin istenen yükseklikte ayarlanabilecek şekilde hareketli yükselme mesafesi bulunmaktadır. Güvenliğinizi ve memnuniyetinizi önemseyen bir firma olarak aynı zamanda enerji kesintisi gibi durumlarda manuel hareket imkanı olan bir sistem kurmaktayız. Geçiş kontrolü, araç altı görüntüleme, plaka tanıma gibi sistemler entegre edilebilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz güvenlik seviyesi doğrultusunda bariyer sistemi için farklı genişlik ve yükseklik seçeneklerimiz bulunmaktadır. Paslanmaz ve darbeye karşı dayanıklı olan kaliteli blok bariyer sistemlerimiz ile uzun seneler boyunca mekanlarınızın güvenliğini problemsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Bariyer Sistemlerini Tercih Etmenin Artıları

Gelişen teknoloji ile beraber bariyer sistemlerine çeşitli yazılımlar ile entegre çalışabilecek sistemler kurarak daha güvenli alanlarda yaşamanıza zemin hazırlamaktayız. Eroğlu Otomasyon olarak güvenlik bariyer sistemleri konusunda hassas davranarak düşük maliyetler ile yüksek kaliteli sistemler kurarak güvenliğinizi sağlamayı amaçlamaktayız. Tercih ettiğiniz bariyer sisteminin mekanın boyutu doğrultusunda ayarlanabilmesi mümkün olmaktadır. Eroğlu Otomasyon’u tercih ederek bariyer sistemi kurdurduğunuzda elde edebileceğiniz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Kısa süreli algılama kapasitesine sahip olan sistemler oldukları için bariyer sistemini kullandığınız alanlarda uzun kuyruklar meydana gelmemektedir. Bu sayede vakitten tasarruf ederek giriş çıkışlarda problem yaşanmasının önüne geçilebilmektedir.
 • Maliyet ve bakım açısından değerlendirildiğinde; uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz uygun fiyatlı bariyer sistemlerimiz bulunmaktadır.
 • Yabancı araçların giriş çıkışlarını hataya yer vermeden kontrol edebilmenizi sağlayan sistemlerdir.
 • Hangi günlerde ve saatlerde, hangi araçların içeride olduğunu ve ne kadar süre kaldığını bilgisayar sisteminden görüntüleyebilir ve bunları rapor haline getirebilirsiniz. Özellikle otoparklarda kullandığınızda park yeri optimizasyonu ve planlaması yapabilmenize olanak sağlayan bir sistemdir.
 • Mekanlarınızda park yeri göstermesi, araç trafiğini hızlandırması, giriş çıkış yapan araçları yönlendirmesi için personel çalıştırmanıza gerek kalmamaktadır. İşletme maliyetlerinizi azaltabilme avantajı bulunan bariyer sistemleridir.

Ücretsiz Keşif ve Uygun Fiyat Teklifleri

Günümüzde birçok kurumun kullandığı bariyer sistemlerini kendi kurum ve kuruluşlarınızda kullanmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Eroğlu Otomasyon olarak size memnun kalacağınız bir hizmet sunmak ilk amacımız olmaktadır. Kaliteli ve uygun maliyetli bariyer sistemlerine sahip olabilmeniz için fiyat tekliflerimizi işletmeye/kişiye özel yapmaktayız. Bariyer sistemi kurulacak olan alanınıza keşif için gelmekte ve bunun için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Mekanın niteliğine, sizin istek ve beklentilerinize göre tercih etmeniz gereken bariyer sistemi hakkında size tavsiyelerde bulunmaktayız. Boyutu ve entegre özellikleri sizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlanacağı için bariyer sistemleri fiyatları da tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir.Ancak uygun maliyetler ile ortaya koyduğumuz kaliteli işler için size de düşük fiyat teklifleri yapmaktayız. Bariyer sistemleri çeşitlerimizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmeyi amaçlayarak referans çalışmalarımız ile güveninizi kazanıp geniş hizmet seçeneklerimiz ile yaşam alanlarınızı bütçenizi zorlamadan güvenli hale getirmenizi sağlamaktayız.