yana kayar kapı motoru seti - yana kayar kapı motoru - otomatik kapı motoru - bahçe kapı motoru

Yana Kayar Kapı Motoru Seti

Yana Kayar Kapı Motoru Seti

Otomatik kapılar insanların etkin olarak kullandığı yapıların en temel parçaları arasında bulunmakta ve farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Geçmişten beri kullanılan kapılar zamanlar gelişim göstermiş ve daha kolay kullanılabilir seviyeye gelmiştir. Bu kapılardan bir tanesi olan yana kayar kapılar ise özellikle son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Adından da anlaşılacağı gibi kendi içlerinde bulunan rayların üzerinde hareket ederek yana kayan bu kapılar insanlar ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Rayların üzerinde bulunan kapıların açılıp kapanması için ekstra alana ihtiyacı olmaması çok büyük bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Yana kayar kapı motoru seti ilave edildiğinde ise bu kapılar otomatik olarak açılıp kapanmakta ve böylece insanlara ciddi bir rahatlık sağlamaktadır.

Yana Kayar Kapı Motoru Seti ve Set İçerisindeki Parçalar

Yana kayar kapı motoru seti içerisinde motor, montaj kiti, flaşör, kumanda, kumanda alıcısı, fotosel ve dişli gibi parçalar bulunmaktadır. Bu set ile yana kayar kapılar otomatik hale gelmekte ve artık insan gücüne gerek duymadan açılıp kapanmaktadır. Özellikle bahçe ve endüstriyel alan gibi araçların sık girip çıktığı yerlerde kullanılan kapılar tek bir tuşla açılmaktadır. Böylece insanlar araçların inmeden bahçe kapıları açmakta ve daha sonra ilgili alana girmektedir. Bu alana giriş yapıldıktan sonra ise kapılar otomatik olarak kapanmaktadır. Teknoloji sayesinde insanlar kapı konusunda büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Bu hizmeti veren çok sayıda firma bulunmakta ve bunlardan bazıları dünya çapında iken bazıları ise daha küçük ölçeklidir. Kapıların boyutları ve buna bağlı olarak da ağırlıklarının farklı olması çok sayıda motorun üretilmesine neden olmuştur. İnsanlar bunlar arasından kendi ihtiyaçlarına uygun olanları tercih edebilmektedir.

Yana Kayar Kapı Motoru Seti ve Montajı

Yana kayar kapı motoru seti içerisinde montaj için gerekli olan malzemeler de bulunmakta ve bu malzemeler sayesinde her yere bu motorlar rahat bir şekilde monte edilebilmektedir. Montaj malzemesinin dışında içerisinde yer alan kumanda ve kumanda alıcısı sayesinde belli bir mesafeye kadar uzaktan bu kapılar kontrol edilebilmektedir. Böylece kullanıcılar kapıya gelmeden önce kapılar açılmaya başlamaktadır.

yana kayar kapı motoru seti - yana kayar kapı motoru - otomatik kapı motoru - bahçe kapı motoru
Yana Kayar Kapı Motoru Seti