Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli kapı sistemleri ile enerji tasarrufu, hijyen ve dekoratif görüntü gibi faydalar sağlayabilirsiniz. Eroğlu Otomasyon olarak insanları ve cisimleri algılama özelliği bulunan ve otomatik olarak açılıp kapanan kapı sistemlerimizi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, istediğiniz şekilde ayarlayarak kurulumunu tamamlamaktayız.Üst düzey teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapılan fotoselli kapı sistemi modellerimiz motor ile çalışmaktadır ve herhangi bir olumsuzluk yaşandığında kendiliğinden durma özelliği de bulunmaktadır. Dört farklı sistemin beraber çalışması ile oluşan bir kapı sistemidir. Fiziksel güce ihtiyaç duymadan açılıp kapanan fotoselli kapı sistemleri çoğunlukla iş merkezlerinde tercih edilmektedir. Fotoselli kapı sistemlerimiz ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoselli Kapı Sistemlerinin Teknik Özellikleri

İş merkezleri, kamu binaları, endüstriyel tesisler, okullar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri ve konut girişleri gibi alanlarda kullanılan fotoselli otomatik kapı sistemleri; girişlerin daha güvenilir olmasını sağlamaktadır. Fonksiyonel olan bu kapı sistemlerine istekleriniz doğrultusunda fonksiyon ayarlaması yapmaktayız. Mevcut alanınıza göre kapı ve kapı kanadı ölçülerini ayarladığımız gibi açık kalma süresini de isteğinize göre belirlemekteyiz. Hızla açılıp kapanma özelliği olan otomatik fotoselli kapılarımızı manuel olarak açmak istemeniz durumunda, kapının çift ya da tek kanatlı olmasına göre harcamanız gereken güç de değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama 3 kg’a denk gelen bir güç ile bu kapıların manuel olarak açılabilmesi mümkün olmaktadır. Fotoselli kapı sistemlerimizin parçaları ve istekleriniz doğrultusunda yapacağımız ayarları şöyledir:

 • Kapının çalışma modlarının değiştirilmesi için kullanılan konum anahtarı bulunmaktadır.
 • Hareketli kanatların açılış yönünde sıkışmaması için koruma sensörleri vardır.
 • Kapının yakınındayken hareketiniz algılandığında, kapının açılması radarlar ile olmaktadır.
 • Profil üzerinde hareket etmeyen sabit cama sabit kanat, mekanizmaya bağlı şekilde kurduğumuz ve hareketi sağlayan kanata ise hareketli kanat ismi verilmektedir.
 • Radar üzerinde bulunan göz ile algılama alanı için mesafenin ayarlanabilmesi mümkündür.
 • Hareketli kanatların sıkışmaması için emniyet fotoseli bulunmaktadır.

Yana Kayar Fotoselli Kapı Sistemleri

Ağırlıklı olarak binaların giriş kapılarında yana kayar fotoselli kapı sistemleri tercih edilmektedir. Mikroprosesör sistemlere sahip olan bu modellerimizin açılıp kapanma sürelerini isteğiniz dahilinde ayarlayabilmekteyiz. Enerji tasarrufu açısından tercih edilen bir fotoselli kapı sistemidir. Hızlı açılıp kapanma özelliğine sahip olan bir sistemdir. Fotoselli kapı kurulumu yapıldıktan sonra buton ile de kontrol edebilmeniz mümkündür. Enerji kesintisi yaşandığında manuel olarak buton aracılığı ile kapıdan giriş çıkış yapılmaya devam edilmesini sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınız, zevkleriniz ve fotoselli kapının bulunacağı alanın mimarisi doğrultusunda yana kayar fotoselli kapıları farklı model seçenekleri ile size sunmaktayız. İsteğinize bağlı olarak tek ya da çift kanatlı olarak montajı yapılabilmektedir. Ayrıca kapıların içe ya da dışa olmak üzere hangi yöne doğru açılacağının kararını da siz vermektesiniz. Kullanım alanınıza ve mevcut yerinize göre seçenekleriniz değişiklik göstermektedir.

Yana Kayar Dairesel Fotoselli Kapılar

Standart yana kayar fotoselli kapılarımızın dairesel modelleri de bulunmaktadır. Fotoselli kayar kapı modellerimizin taşıdıkları özelliklerin her birini yana kayar dairesel fotoselli kapı sistemlerimiz de taşımaktadır.Sadece tasarım olarak bakıldığında düz değil de oval kapı sistemleridir. Hem dış hem de iç mekanlarınız için dairesel fotoselli kapı sistemleri kurulumu yapabilmekteyiz.Otellerin giriş kapısı olarak seçilen bir modeldir. Tercihinize göre tek ya da çift kanat olarak kurulumunu yapabilmekteyiz. Çoğunlukla oval binalarda tercih edilen bir modelimizdir. Estetik görünümü bakımından standart yana kayar fotoselli kapı sistemlerine göre daha şık dursa da açılma hızı standart sistemlere göre daha yavaş olmaktadır.

Bombeli olması sebebi ile her radiusta üretiminin yapılabilme avantajı bulunmaktadır. Standart fotoselli kapılar ile kıyaslandığında; uygun fiyatlar ile estetik bir görünüm sunduğu için düşünebileceğiniz modeller arasındadır. Acil durumlarda ya da enerji kesildiğinde manuel olarak da açabileceğiniz bir kapı sistemidir.

Düşük Enerji İle Çalışan 90 Derece Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri

90 derecelik fotoselli kapılarda, fotoselli kapı mekanizması daha düşük enerji ile çalışmaktadır. En ideal otomasyon sistemleri arasında sayılan bu model oldukça hızlı şekilde açılıp kapanabilmektedir. İnsanların daha hızlı ve kolay şekilde geçebilmeleri mümkün olduğu için bu kapı sayesinde giriş çıkışlarda yığılmalar olmamaktadır. Küçük ve hafif otomasyon sistemi barındıran 90 derece otomatik fotoselli kapı sistemleri çoğunlukla konutlarda tercih edilen bir model olmaktadır. Gece ve gündüz için farklı programlaması bulunmaktadır.

Acil bir durum yaşadığınızda aşırı güç harcamanıza gerek kalmadan kolaylıkla açabileceğiniz hafiflikte bir kapıdır. Camlı ya da camsız modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kapının bulunduğu alandaki dış cepheye göre rengini de belirleyebilirsiniz. Kapı sistemlerimizin mevcut mimari ile uyum içerisinde olmasını ve memnuniyetinizi sağlayabilmek amacı ile kurulumu tamamen sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda yapmaktayız.

Fotoselli Kapı Modellerinin Avantajları

Standart kapılar ile kıyaslandığında, fotoselli kapı sistemlerimiz daha fonksiyonel olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber daha fonksiyonel hale geldikçe fotoselli kapıların kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Eroğlu Otomasyon olarak firmamızdan tercih ettiğiniz fotoselli kapı sistemi çeşidi ve yapmamızı istediğiniz ek ayarlamalar doğrultusunda, fotoselli kapı sistemlerinin size getirileri aşağıda verilmiştir:

 • Fotoselli kapı motoru ile çalışan kapıların sensörleri sizi gördüğünde otomatik olarak açılmakta ya da kapanmaktadır. Dolayısı ile kapıyı açmak için ekstra fiziksel güç uygulamanıza gerek olmamaktadır.
 • Fotoselli kapıların ne kadar süre açık kalacağını sizin isteğinize göre biz ayarlayabilmekteyiz. Ancak ek bir talebiniz olmadığı sürece sadece bir insanın giriş ya da çıkış yapabileceği süre kadar açık kalmaktadır. Dolayısı ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.
 • Kendi kendine kapanma özelliğine sahip kapılar oldukları için dikkatsizlikle kapıyı açık bırakma durumunuz olmamaktadır. Dolayısı ile fotoselli kapı sistemlerinin bulunduğu bölgelerde iç mekanların hijyeni daha kolay sağlanmaktadır.
 • Özellikle alışveriş merkezi gibi insanların ellerinde yükler ile girip çıktıkları mekanlarda fotoselli kapı sistemleri sayesinde giriş çıkışlar çok daha kolay ve pratik şekilde gerçekleşmektedir.
 • Yaşlı ve engelli bireyler açısından düşünüldüğünde fotoselli kapı sistemleri kullanılması konfor açısından avantaj yaratmaktadır.
 • Fotoselli kapı sistemlerimiz kapsamında tercih edebileceğiniz modeller içerisinde oldukça şık ve estetik tasarımlar bulunmaktadır. Kullanım alanlarınızda ilgi çekici bir görünüm elde etmek istediğinizde, fotoselli kapı sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Düşük Maliyetli Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapı sistemleri fiyatları; firmamızdan sipariş edeceğiniz sistemin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fotoselli kapı sistemlerimizin her birinin farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Kullanım alanınıza göre kapıların boyutu, modları, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor oluşu gibi kriterler doğrultusunda size bir fiyat teklifi sunmaktayız. Eroğlu Otomasyon olarak öncelikle fotoselli kapı sisteminin kurulacağı alanı keşfe gelmekteyiz. Keşif için gelen ekiplerimiz bunun için herhangi bir ücret talep etmemektedirler. Ardından mevcut alanınız için uygunfotoselli kapı sistemleri konusunda sizi bilgilendirmekteyiz. Tercih edeceğiniz modele ve talep edeceğiniz ek ayarlara göre size bir fiyat çıkartmaktayız. Hizmeti beklentilerinizi karşılayacak ve memnun olacağınız şekilde vermeyi amaçlayan bir firma olarak aynı zamanda uygun bir fiyat politikası uygulamaktayız. Düşük maliyetli ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan fotoselli kapıları size garantili olarak sunmaktayız. Fotoselli sistem kurulduktan sonra bir arıza yaşamanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.