Bft Otomatik Kapı Sistemleri

Bft Otomatik Kapı Sistemleri

Bft otomatik kapı sistemleri hizmetimiz ile iş yerlerinizin, evlerinizin, mekanlarınızın daha konforlu ve güvenli bir alan haline gelmesini amaçlamaktayız. Eroğlu Otomasyon olarak çağımızın teknoloji seviyesine uygun Bft aparatları ve parçaları ile tercih edeceğiniz otomatik kapı sisteminin kurulumunu yapmaktayız.Bft otomatik kapı sistemlerimiz ile tek bir hareket ile otomatik kapı sistemlerinin bulunduğu alanınıza giriş çıkış yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve kapı sisteminin kurulmasını istediğiniz alanın boyutu ile özellikleri doğrultusunda farklı otomatik kapı sistemlerimizi size önermekteyiz. Uzaktan kumandalı, kartlı ya da şifreli seçenekler ile geçiş yapabileceğiniz otomatik kapı sistemlerinin kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bft Marka Otomatik Kapı Sistemlerinin Özellikleri

Bft otomatik kapı sistemlerini hem konutsal hem de endüstriyel alanda kullanabilmekteyiz. Bft markasının oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır ve güvenliğinizin yanı sıra konforunuzu sağlayacak entegre sistemleri de Bft marka ürünleri ile otomatik kapı sistemleriyle birleştirmekteyiz. Bft otomatik kapı kurulumu ekiplerimiz tarafından kolay montaj özelliği sayesinde kısa süre içerisinde yapılabilmektedir ve bu süreçte ihtiyaçlarınız doğrultusunda bazı sistemleri entegre etmekteyiz. Otomatik kapılarınızı daha fonksiyonel hale getirecek hizmetleri size sunmaktayız. Bft otomatik kapı sistemlerinin bilmeniz gereken ve yararlanabileceğiniz bazı özellikleri şöyledir:

 • Yağmur ya da kar gibi zorlu hava koşullarından dahi etkilenmeyecek dayanıklılık olan otomatik kapı sistemlerini her hava şartında kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Mevcut alanınızın özelliklerine vetercihlerinize göre dairesel, yana kayar sürgülü, kollu bariyer, seksiyonel garaj kapısı gibi çok sayıda sistemin kurulumunu firmamızdan talep edebilirsiniz.
 • Bütün Access geçiş sistemleri ile uyumlu olan Bft otomatik kapı sistemlerimiz ile HGS ve OGS, plaka tanıma, etiket tanıma gibi çok sayıda sistemi entegre edebilmekteyiz.
 • Çift kanat otomatik kapı tercih ettiğinizde, tekli ya da çiftli çalışması için gerekli ayarları yapabilmekteyiz.
 • Fotosel güvenlik sistemleri, kumandalı entegre hafızalı kumanda alıcıları, uyarı flaşör lambaları, uzaktan kumandaları gibi Bft ürünleri kullanarak sistemin kurulumunu tamamlamaktayız.

Bft Türkiye’de Otomatik Kapı Sistemi Çeşitleri

Bft marka ürünler ile bariyer, otomatik bahçe kapısı ve otomatik garaj kapısı kurulumları yapmaktayız. Otomatik olarak çalışan bu sistemler, enerji kesildiğinde de kullanılabilir özelliklere sahiptirler. Bft otomatik kapı manuel açma özelliği sayesinde büyük kuvvetler uygulamanıza gerek kalmadan el ile açıp kapatma işlemini de yapabilmektesiniz. Bft marka ürünleri yüksek kalite ile size sunmayı amaçladığımız sistemler şu şekildedir:

 • Fotosel kapı sistemleri
 • Endüstriyel kapı sistemleri
 • Otomatik garaj kapısı
 • Otomatik bahçe kapısı
 • Seksiyonel kapı sistemleri
 • Kollu bariyer sistemleri
 • Mantar bariyer sistemleri
 • Kepenk sistemleri
 • Yana kayar kapı sistemleri

Güvenli ve konforlu bir yaşam ve çalışma alanı inşa edebilmek için gerekli olan otomatik kapı sistemleri için ihtiyaç duyduğunuz otomatik kapı sistemi çeşidini farklı model seçenekleri ile size sunmaktayız. Hem mekanın mimari yapısı ile uyum sağlayacak hem de fonksiyonel olarak sizin için avantajlı olacak Bft otomatik kapı sistemlerinin kurulumunu uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

Bft Otomatik Kapı Motorları

Bahçe kapı ve otomatik bariyer sistemlerimizde Bft otomatik kapı motoru ile hareketi sağlamaktayız.Otomatik kapı sistemi kurulumu talep ettiğinizde, kurulum esnasında motor belirlerken Bft marka motor modelleri arasından ihtiyacınıza uygun motorun seçimini yapmaktayız. Kapı ağırlığı ve gün içerisinde kapıyı kullanacak olan kullanıcı sayısı kapsamında motor seçilmektedir. Apartmanlarda ve endüstriyel bölgelerde otomatik kapılarda kullanılacak olan motor tipi de kapıdan yapılan giriş çıkış sayısına göre firmamız yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Uzun süredir sektörde var olan bir marka olduğu için Bft otomatik kapı sistemleri oldukça kaliteli ürünlerden oluşmaktadır ve akıllı teknoloji ile üretilmiş ürünlerdir.

Bft motor ile ilgili bir problem yaşadığınızda müdahale etmek yerine bize haber vermenizi tavsiye etmekteyiz. İşinin ehli profesyonel bir ekip ile motor ile ilgili durumlara müdahale etmekteyiz. Bft motorlar iki yıl garantili olmaktadır. Kullanıcı kaynaklı hatalar dışında kalan durumlar, garantiye dahil olmaktadır.

Bft Otomatik Kapı Ürünlerinin Tamiri

Eskiden lüks tüketim olarak görülse de günümüzde çok sayıda mekan tipinde otomatik kapılar tercih edilmektedir. Eroğlu Otomasyon olarak memnuniyetinizi önemsediğimiz için kaliteli markaların dayanıklı ürünlerini tercih ederek uzun vadede kullanabileceğiniz kapı sistemlerinin kurulumlarını yapmaktayız. Bu sebeple otomatik kapı sistemlerinde Bft ürünlerini tercih etmekteyiz. Hem kurulumu yapan ekiplerimiz hem de ürünleri kullanacak olan sizler için montaj ve kullanım kolaylığı sağlayan bir marka olması sebebi ile otomatik kapı sistemleri kapsamındaki ürünlerini kullanmaktayız.

Bft otomatik kapı ayarları kurulum sonrasında ekibimiz tarafından sizlerin istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Konforunuz ve güvenliğiniz ön plana alınarak yapılan ayarlar veya herhangi bir parça ile ilgili problem yaşanması halinde, bizimle iletişime geçtiğinizde firma olarak problem ile ilgilenmekteyiz. Yedek parça temin edebilmekte, arızalı parçanın tamirini yapabilmekte ve otomatik kapı sistemini eski çalışır haline getirebilmekteyiz. Verdiğimiz hizmet garantili bir hizmet olduğu için bu süreçte karşılaşabileceğiniz beklenmedik herhangi bir durum karşısında sorunu bize bildirerek ücretsiz tamir hizmeti talep edebilirsiniz.

Bft Otomatik Kapı Otomasyon Sistemlerinin Avantajları

Bft otomasyon sistemlerimizin kurulumu sonrasında elde edeceğiniz bazı faydalar aşağıda verilmiştir:

 • Daha dayanıklı ve korunaklı olmasına ek olarak daha hızlı açılıp kapandığı ve tek tuş ile kontrol edebilmeniz mümkün olduğu için kullanım kolaylığı sağlayan bir sistemdir.
 • Eroğlu Otomasyon olarak Bft otomatik kapı sistemlerinin kurulumunu yaptıktan sonra yaşayacağınız her sorun için size teknik destek sağlama sözü de vermekteyiz. Bu sayede yaşayacağınız her sorun için karşınızda bir muhatap bulabilir ve ücretsiz şekilde sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz.
 • Yüksek güvenlik teknolojisi ile sunduğumuz bu ürünleri üst düzey bir konfor ile kontrol edebilirsiniz. Telefonunuz, bilgisayarınız ya da tabletiniz üzerinden güvenliğinizi artırabilir ve kapı otomasyon sistemi ile ilgili kontrolleri sağlayabilirsiniz.
 • Sadece fonksiyonellik bakımından değil, aynı zamanda estetik kaygı açısından da avantajlı sistemler sunmaktayız. Farklı tasarım özelliklerine sahip sistemler ile size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız ve bu sayede hem ihtiyacınıza hem de zevkinize uygun olan bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Bft otomatik kapı sistemleri çevreye duyarlı, ekolojik ve doğal bir yapıda olduğu için geri dönüşüm ile yeniden üretime katılabilecek ürünlerdir. Çevreye duyarlı bir markanın güvenliğinizi sağlamaya yönelik ürünleri ile otomatik kapı sistemlerinin kurulumunu yapmaktayız.

Bft Otomatik Kapı Sistemleri İçin Fiyat Politikası

Eroğlu Otomasyon olarak yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile size sunmayı amaçlamaktayız. Bft otomatik kapı sistemi fiyatları; sistemi kullanmak istediğiniz amaç, seçeceğiniz otomatik kapı sistemimizin çeşidi, kapının boyutu, entegre edilecek sistemler gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir.Bft otomatik kapı sistemleri için ekiplerimiz sistemin kurulacağı alana ücretsiz keşfe gittikten sonra bir fiyat verebilmekteyiz. Kişiye özel fiyat çıkartmaktayız ve hizmetimizi garanti kapsamında sunduğumuz için sonrasında yaşayabileceğiniz olası problemlere de bizimle iletişime geçtiğinizde ücretsiz şekilde çözüm üretmekteyiz. İletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bildirmeniz, keşif sonrası size net bir fiyat verebilmemiz ve kullanılması gereken otomatik kapı sistemi çeşidini belirlememiz için yeterli olmaktadır.