Nice Otomatik Kapı Sistemleri

Nice Otomatik Kapı Sistemleri

Nice otomatik kapı sistemleri; ileri teknolojiye sahip, zarif tasarımı bulunan, güvenliğinizi sağlamayı amaçlayan, hasarlara ve zorlu koşullara karşı dayanıklı olan otomasyon sistemlerinden biridir. Eroğlu Otomasyon olarak Nice’ın ürettiği kaliteli sistemlerin kurulumunu profesyonel bir ekip ile yaparak otomatik kapı sistemlerinin sağladığı kolaylıklardan yararlanabilmenize imkan tanımaktayız. Güvenliğiniz amacı ile tercih edebileceğiniz entegre sistemleri ile araç giriş çıkışlarını çok daha pratik ve hızlı yapabilirsiniz. Firmamızdan Nice otomatik kapı sistemlerini sipariş ettiğinizde memnuniyet odaklı bir firma olarak Nice otomatik kapı kurulumu tarafımızdan garanti kapsamında yapılmaktadır. Uygun fiyatlar ile uzun ömürlü otomatik kapı sistemlerinin kurulumunun yapılabilmesi için iletişim kanallarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

Nice Otomatik Kapı Sistemleri Hizmetlerimiz

Eroğlu Otomasyon olarak otomatik kapı sistemi kurulumlarımızda tercih ettiğimiz markalardan biri de Nice markası olmaktadır. Otomatik kapı sektöründe ihtiyaç duyabileceğiniz bütün parçaların üretimini yapan bir firmadır. Güvenlik, konfor ve kalite konusunda kendisini her geçen gün daha da geliştiren Nice markasının ürünleri ile otomatik kapı sistemlerinizin uzun ömürlü olmasını ve aldığınız hizmetten memnun kalmanızı amaçlamaktayız. Otomatik kapı sistemlerinin çalışabilmesi için motor kullanılmaktadır. Nice otomatik kapı motoru çeşitlerimizi ise kapının ağırlığına ve gün içerisinde kapıdan yapılacak giriş çıkışa göre belirlemekteyiz. Nice ürünleri ile verdiğimiz hizmetler ise şöyledir:

 • Garaj kapı sistemleri
 • Bahçe kapı sistemleri
 • Dairesel kapılar
 • Yana kayar kapı sistemleri
 • Endüstriyel kapı sistemleri
 • Kepenk sistemleri
 • Fotoselli kapı sistemleri
 • Seksiyonel ve sarmal panjur kapı sistemleri
 • Otomatik kapı sistemlerine uygun motorlar

Hizmetini verdiğimiz ürünlerin montajını Eroğlu Otomasyon olarak üstlenmekte ve aynı zamanda deneyimli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Nice Bariyer Sistemleri

İş yerinize ya da yaşam alanınıza istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçebilmeniz için Nice otomatik bariyer sistemlerimize göz atabilirsiniz. Estetik kaygı yaşamanızı engelleyecek şık tasarımlara sahip olan bariyer sistemi çeşitlerimiz ile araç giriş çıkışlarının daha güvenli ve kontrollü olmasını sağlamaktayız. Nice marka dayanıklı malzemelerden yapılmış olan bariyer sistemlerimiz çürüme ve paslanmaya karşı da dayanıklı malzemelerden yapılmışlardır. Kullanım amacınıza ve mekanda yaşayan kişi sayısına göre tercih edebileceğiniz bariyer sistemleri aşağıda verilmiştir:

 • Kollu bariyer sistemleri
 • Otopark bariyer sistemi
 • Mantar bariyer sistemi
 • Kişisel bariyer sistemi
 • Şerit bariyer sistemi
 • Plaka tanıma bariyeri
 • Road blocker bariyer sistemi

Otopark girişleri, iş yerleri, kamuya açık alanlar ve özel yerleşim yerleri gibi alanların güvenliğinin sağlanması için ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bariyer sistemini belirlemek için ekiplerimiz sistemin kurulacağı alanı keşfe gelmektedirler.

Nice Bahçe ve Garaj Kapı Sistemleri

Güvenliğinizin üst düzeye çıkabilmesi için bahçe ve garaj kapılarınıza otomasyon sistemi kurabilmekteyiz. Farklı renk, model, desen, ağırlık, kalınlık ve yükseklik seçenekleri ile dış cephenize uyum sağlayacak tasarım seçeneklerini size sunmaktayız. Bu sayede kurulumunu yaptığımız Nice otomatik kapı sisteminin kolaylıkla uyumlanmasını sağlamaktayız.Fonksiyonel ve uzun ömürlü olmaları sebebi ile can ve mal güvenliğini sağlayabilmeniz için geliştirilmiş sistemlerdir. Nice otomatik kapı sistemleri mevcut alanınızın büyüklüğüne ve bahçe ve garaj kapısı için ayrılan alana göre uygun ölçüler ile üretilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.

Eroğlu Otomasyon olarak memnuniyetinizi her daim en önde tutmaktayız ve zorlu hava şartlarında aracınız ile bahçenize ya da garajınıza girerken araçtan çıkmanıza gerek kalmadan sadece tek tuş ile kapıyı açıp içeri girebilmenizi sağlayacak otomasyon sistemlerini size sunmaktayız. Uzaktan kumanda, kartlı ya da şifreli seçenekler ile garajınıza ve bahçenize sadece izin verdiğiniz araçların girebilmesi için uygun sistemleri entegre etmekteyiz. İhtiyacınıza uygun sistemler ile yüksek korumalı ev, ofis veya iş yerine sahip olmanızı profesyonel bir hizmet ile sağlamaktayız.

Nice Türkiye Garanti Profesyonel Servis Hizmeti

Nice otomatik kapı sistemleri hizmetini garantili olarak vermekteyiz. Eroğlu Otomasyon olarak Nice ürünlerinin kullanım kolaylığını size sunarken aynı zamanda güvenli bir hizmet almanızı da sağlamaktayız. Nice otomatik kapı sistemleri arızaları geliştiğinde bizimle iletişime geçerek arızayı bildirmeniz yeterli olmaktadır. Ekiplerimiz mümkün olan en kısa süre içerisinde arızanın tamirini üstlenmektedir. Kullanıcı hatasından kaynaklanan bir sorun olmadığı sürece arızalar garanti kapsamındadır.

Otomatik kapı sistemlerinin kurulumunda kullandığımız Nice ürünlerinin yedek parça garantisini de size sunmaktayız. Günlük hayatın kalitesini ve konforunu arttırmayı amaçlayan Nice tasarımlarını uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmektesiniz. Aldığınız hizmet kapsamında parçaların montajının yapılması, arızalı parçanın temin edilmesi gibi bütün detaylar ile firma olarak ilgilenmekteyiz. Ancak Nice kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile kendisini kanıtlamış bir firma olduğundan ve Eroğlu Otomasyon olarak tecrübeli ekipler ile kurulum ve montaj hizmeti verdiğimiz için otomatik kapı sistemlerinizde arıza yaşama olasılığınız oldukça düşüktür.

Nice Otomatik Kapı Sistemlerinin Sağladığı Kolaylıklar

Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak verdiğimiz otomatik kapı sistemi hizmetinde de kendisini kanıtlamış markalardan biri olan Nice ürünlerini kullanabilmekteyiz. Kaliteli malzemeler ile kurulumu yapılmış dayanıklı otomatik kapı sistemlerinin size sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Tek bir düğme veya sensör ile kontrol edilebilen kapı sistemleridir. Araç giriş çıkışlarının daha hızlı ve pratik olmasını sağlamaktadır. Uzaktan kumanda, kart, şifre, plaka tanıma, etiket tanıma gibi çeşitli entegre sistemlerini kurmamız ile otomatik kapı kullanımınız daha kolay hale gelmiştir.
 • Kurulumu yapılan otomatik kapı sistemleri olası bir tehlike ile karşılaştıklarında kendilerini kitlemektedirler. Bu sayede size veya aracınıza zarar gelmesi önlenmektedir. Ancak çözemediğiniz bir problem ile karşılaşmanız durumunda da teknik destek hizmeti ile Nice otomatik kapı sistemlerini kullanmaya devam edebilmenizi sağlamaktayız.
 • Renk, model ve desen konusunda Eroğlu Otomasyon olarak geniş seçenekler sunmaktayız. Mevcut tasarım özelliklerine uyan modelleri seçebilmenizi sağlamakta ve kafanızda size sunulmamış olan bir tasarım olması durumunda da memnuniyetiniz açısından bunu proje haline getirmekteyiz.
 • Otomatik kapı sistemlerimiz motor ile çalışmaktadır. Enerji kesintisi olması durumunda kapının kullanılmaya devam edebilmesi için Nice otomatik kapı manuel açma özelliği bulunmaktadır.
 • Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş sistemleri geliştiren, çevreye duyarlı Nice markasının ürünleri ile sistemin kurulumunu sağlayarak hem sizin hem de çevrenin güvenliğini sağlamaktayız.

Nice Otomatik Kapı Sistemleri Ürün Fiyatları

Nice otomatik kapı sistemleri kapsamında kullanılan ürünlerin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Otel, plaza, özel okul, alışveriş merkezi, müstakil ev gibi çok sayıda bina tiplerine kullanım amacına uygun otomatik kapı sistemi seçilerek kurulmaktadır. Nice otomatik kapı fiyatlarıda tercih edilen kapı sistemine ve kapı ölçülerine göre değişmektedir.Nice otomatik kapı sistemleri için bizimle iletişime geçtiğinizde, sistemin kurulacağı alana ücretsiz keşif için ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. İhtiyacınıza uygun sistemi tespit etmekte ve bu sistemin kurulabilmesi için gerekli alana sahip olup olmadığınıza bakmaktayız. Ayrıca ölçüler doğrultusunda otomatik kapı sistemlerinin maliyetini hesaplamakta ve bunlara göre size bir fiyat teklifi sunmaktayız.

Nice ürünleri oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir ve Eroğlu Otomasyon olarak müşteri memnuniyeti odaklı bütçe dostu bir fiyat politikası benimsemiş bir firma olmaktayız. Sizleri düşük fiyatlar ile yaşam kalitenizi arttıracak, ihtiyaç duyduğunuz Nice otomatik kapı sistemleri ile buluşturmaktayız.