Otomatik Bahçe Kapısı Sistemi

Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri

Otomatik bahçe kapısı sistemleri ile Eroğlu Otomasyon olarak yoğun insan ve araç akışının olduğu binalarınızı güvenle korumanızı sağlamaktayız. Otomatik açılır bahçe kapısı modellerimiz ile hem otomatik kapıların rahatlığını deneyimleyebilir hem de sadece izniniz olan kişi ve araçların bahçe kapınızdan içeri girmesini sağlayabilirsiniz. Önceliğimiz memnuniyetiniz olduğu için bu süreçte öncelikle sizi dinlemekte, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamaktayız. Ardından otomatik bahçe kapısı sisteminin kurulacağı alanı keşfederek bir iş planı oluşturmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz otomatik bahçe kapısına sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Otomatik Bahçe Kapısı Sistemlerinin Model Çeşitleri

Evlerinizi, iş yerlerinizi, sahip olduğunuz binaları hem daha prestijli göstermek hem de güvenliklerini sağlamak için otomatik bahçe kapısı sistemleri kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirdiğimiz hizmetimiz için size 2 yıl garanti sunmaktayız. Zevkinize ve otomatik bahçe kapısı yaptırmak isteme sebebinize göre yerden tasarruf edebileceğiniz, binanın bulunduğu alanın dışarıdan bakıldığında daha çağdaş durmasını sağlayabileceğiniz çok sayıda model çeşitlerimiz vardır. Ancak temel olarak otomatik bahçe kapıları için kurulumunu yaptığımız sistemler şunlardır:

  • Yana kayar bahçe kapısı: Ray üzerinde kalan tek bir kanat bulunmaktadır ve bu sebeple kapının yana kayabilmesi için uzun ve dar boşlukların bulunduğu bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Geniş, yokuşun olduğu alanlarda bulunan girişleriniz için size önerdiğimiz bir modelimizdir.
  • Dairesel açılır bahçe kapısı: 90 derece açılır özelliğine sahip otomatik bahçe kapısı sistemlerimizdir. Kapının dairesel olarak açılabilmesi için yeterli alanınızın bulunması gerekmektedir.

Size sunduğumuz iki farklı bahçe kapısı sistemimiz için farklı malzemelerden yapılmış çok sayıda model seçeneği de sunmaktayız. Size sunduğumuz modeller içerisinde kafanızdakine uygun olanı bulmadığınız durumlarda ise; Eroğlu Otomasyon olarak planladığınız modeli de projelendirebilmekteyiz.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri

Farklı uzunluğa ve ağırlığa sahip olan kapıların otomatik açılabilir bir sisteme dönüştürüldüğü modellerimiz, yana kayar bahçe kapısı olarak isimlendirilmektedir. Güvenli ve elektromanyetik bir sistem olan yana kayar bahçe kapısı modellerimiz hem kişisel hem de endüstriyel kullanımlara uygun bir tasarıma sahiptir. Optik emniyet fotosel sistemi bulunan modeller oldukları için araç veya cisim geçişlerinde herhangi bir çarpma durumu ile karşılaşmazsınız ve bu sayede sizin için emniyetli bir kapı tercihi olmaktadır.

Ergonomik olmasının yanı sıra estetik bir görünüme sahip olduğu için de dikkatinizi çekecek bir kapı sistemidir. Uzaktan kumandalı şekilde çalışabilen yana kayar bahçe kapısı modellerimizi, enerji kesintisi olduğunda manuel olarak çalışacak şekilde de ayarlayabilmekteyiz. Plaka okuma, metal kütle dedektörü, kartlı ve şifreli geçiş, etiket okuma, buton gibi sistemleri de isteğinize bağlı olarak entegre edebilmekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hem konforlu hem de güvenli giriş çıkış yapılmasını sağlayabileceğiniz bu modellerimiz çoğunlukla müstakil konutların bahçe girişlerinde, apartman ya da sitelerin otopark girişlerinde, fabrika ve işletme girişlerinde tercih edilebilmektedir.

Dairesel Açılır Otomatik Bahçe Kapısı

90 derece açılır özelliğe sahip olan bahçe kapılarınızın motor sistemi montajı yapılmış hali ile yaşam alanınızı hem daha konforlu hem de daha güvenli hale getirmeniz için hizmet vermekteyiz. Otomatik bahçe kapısı sistemleri tarafımızdan üst duvara veya kapı üzerine kurulabilmektedir.Kapı kanadının hareketlenebilmesi için hareketlendirme kolu, operatör ve sensörden oluşan bir sistemin kurulumunu yapmaktayız. Mevcut ortamınıza uyum sağlayacak şekilde şık görünen ve aynı zamanda fonksiyonel olan bahçe kapılarına sahip olabilmeniz için Eroğlu Otomasyon olarak memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz.

Standart uzaktan kumanda ile açılabilen dairesel açılır otomatik kapı sistemlerimizi herhangi bir enerji kesintisi olduğunda da kullanmaya devam edebilirsiniz. Otomatik bahçe kapısı manuel açma özelliğini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Memnuniyetinizi önemsediğimiz için yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiş olan ve yüksek performans sağlayabilecek kapı sistemlerini beğeninize sunarak kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaçlarınıza göre plaka ve etiket okuma, kartlı ve şifreli geçiş, metal kütle dedektörü gibi sistemlerin entegre edilmesini de talep edebilirsiniz. Bahçe ve binalarınızın yeterli alana sahip olan bölümlerine kurulumu yapabilmekteyiz.

Otomatik Bahçe Kapılarının Sağladığı Avantajlar

Otomatik bahçe kapı sistemi çeşitlerimiz ile hem binalarınıza daha konforlu şekilde giriş çıkış yapabilirsiniz hem de binalarınız için huzuru ve güvenliği sağlayabilirsiniz. Özellikle giriş çıkışın yoğun olduğu iş yeri ve site gibi alanlarda otomatik bahçe kapısı sistemlerinin avantajlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Düşündüğünüz modeli ihtiyaç duyduğunuz şekilde sunarak hizmetimizden memnun kalmanızı amaçlamaktayız. Otomatik bahçe kapısı kullanarak elde edebileceğiniz avantajlar ise şöyledir:

  • Bahçe kapısına geldiğinizde arabadan inmenize, kısa süreli olarak kaldırıma park etmenize veya evinize bir ziyaretçi geldiğinde kapıyı açmak için dışarı çıkmanıza gerek kalmamaktadır. Bu açıdan giriş çıkışlarınızın daha konforlu olmasını sağlayan bir sistemimizdir.
  • Dışarıdan gelecek olan yabancılara ve güvenlik tehditlerine karşı önlem almanızı sağlamaktadır.
  • Kuracağımız otomatik bahçe kapı sistemlerini tek bir komut ile kontrole edebilmeniz mümkün olduğu için zamandan kazanç sağlarsınız.
  • Mülkiyetinize herhangi bir zarar vermeden kolay montaj seçenekleri ile kurulumu tamamlamaktayız.
  • Elektrik kesintisi olsa dahi manuel olarak kapıyı kontrol etmeye devam edebileceğiniz için her zorlu koşulda kullanım imkanı sunmaktadır.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak güçlü paslanmaz özellikte, kolay temizlenebilen gövdeleri bulunan kapı sistemlerini size sunmaktayız. Ayrıca otomatik hale gelebilmesi için gerekli olan mekanizmaları da güvenli bir şekilde yerleştirmekteyiz.
  • Otomatik bahçe kapı sistemi hizmetimizden yararlandığınızda, kapınızda devamlı bekçi olması gerekmemektedir. Bekçi maliyetinden kurtularak mülkünüze yabancıların girmesini engelleyebilirsiniz.
  • Mimari cephenize ve zevkinize göre bir kapı yaptırdıktan sonra otomasyon sisteminin bu görüntüyü bozacağını düşünerek endişelenmenize gerek olmamaktadır. Profesyonel ekibimiz ile kapının ağırlığı, büyüklüğü, malzemenin cinsi ne olursa olsun uygun motor tipini seçerek kurulumu tamamlamaktayız.

Kullanıcı Sayısına Göre Kurulumu Yapılan Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapısı yaptırma isteği ile bizimle iletişime geçtiğinizde, kapı ağırlığına ve kapı açıklığına göre uygun bahçe kapısı motorunu seçmekteyiz. Kapılarınızın ağırlığına göre uygun motoru seçmekteyiz. Günlük ortalama kaç aracın girip çıkacağı, kullanıcı sayısının ne kadar olduğu gibi veriler yardımı ile doğru motoru seçerek daha problemsiz şekilde kullanabilmenizi sağlamaktayız. Otomatik bahçe kapısı sensörü, motoru, flaşör, emniyet fotoseli, kremiyer dişli ve uzaktan kumanda ürünlerini dahil kurulum yapmaktayız ve sizin herhangi bir parça satın almanıza gerek kalmamaktadır. Otomatik bahçe kapısı sisteminin kurulumu sonrasında yedek parça garantisi sunmaktayız. Ayrıca herhangi bir arıza yaşamanız durumunda da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve Şık Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri

Otomatik bahçe kapı sistemleri fiyatları; tercih ettiğiniz sistem modeline göre değişiklik göstermektedir. Size sunacağımız fiyatı belirleyebilmek için öncesinde otomatik bahçe kapısı sisteminin kurulacağı alanı görmek istemekteyiz. İstekleriniz, ihtiyaçlarınız ve sistemin kurulacağı alanın özellikleri doğrultusunda bir fiyat teklifi sunmaktayız.Otomatik bahçe kapısı sistemleri konusunda aldığınız hizmetten memnun kalmanızı amaçladığımız için uygun fiyatlar ile kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sistemleri estetik görünümü bozmayacak şekilde kurmaktayız. Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için siparişini verdiğiniz sistemlerin montajını ustaca gerçekleştirmekte ve olası problemler karşısında tamiratında da tecrübemiz ile yanınızda olmaktayız.