Dairesel Bahçe Kapısı

Dairesel Kapı motorları, bahçe kapılarında kullanılan bir diğer kapı motor türüdür. Çalışma prensipleri diğer kapı motorlarından biraz daha farklıdır.

Kanatlı kapılar genelde daha az kişilerin yaşadığı mülklerde daha çok tercih edilmektedirler. Bunların başlıca nedeni fiziksel koşulların yetersiz olması, kanatlı kapıların daha çok metal ve ferforje şeklinde yapılması sebebi ile daha gösterişli ve güzel gözükmeleridir. Dairesel Kapı motorları yana kayar kapı motorları kadar yüksek performans ta sunmayabilir. Bu yüzden fiziksel olarak yeterli ise yoğun kullanımlar için kanatlı kapılar çokça tercih edilmezler.

Kanatlı kapılar bir veya iki kanattan oluşur. Kanatlar kapının bulunduğu alana iyi şekilde montajlanmış kapı kasalara monte edilmiştir. Çok nadiren kanatın alt kısmına tekerlek ve ray da konulabilir. Ancak günümüzde kapı kanatları her ne kadar ağır olsa da Dairesel Kapı motorları oldukça fazla yükü taşıma kapasitesine sahiptirler.

Kanat başına beş yüz, altı yüz kg dan daha fazla yükü taşıyabilen Dairesel Kapı motorları mevcuttur.

Dairesel Kapı motorları diğer tür motorlardan oldukça farklı bir yapısı vardır. Hareket yana kayar kapılarda döndürme mantığı ile çalışsa da kanatlı kapılarda kapı kanadının çeyrek daire yani doksan derecelik bir açılma hareketi yapması ile açma kapama sağlanmaktadır.

Dairesel Kapı motorları ile ilgili bir sorun yaşadığınızda servis almak istediğiniz de Eroğlu Otomasyon olarak yanınızdayız. Servis hizmetlerimiz arasında sadece onarım değil periyodik bakımlar da bulunmaktadır.

İstanbul’un her yerine servis hizmeti vermekteyiz. Eğer Dairesel Kapı motoru ile ilgili sıkıntınız var ve İstanbul dışında iseniz, arızalı motoru bize kargo yapabilirsiniz. Kapı motoru ile ilgili sorun tespit edilip geri dönüş sağlanacak, onayınızdan sonra tamiri gerçekleştirilen Dairesel Kapı motoru en kısa sürede yine kargo ile adresinize geri gönderilecektir.

Eroğlu Otomasyon, konusunda bilgi ve tecrübe sahibi servis personelleri ile çalışmaktadır. Birçok arızayı yerinde onarabilen servis ekiplerimiz İstanbul’da arızalara en kısa sürede müdahale edebilecek lokasyonlarda konuşlandırılmıştır.

Dairesel Kapı Motoru ile ilgili merak ettiniz, sormak istediğiniz her türlü konu için çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın