Motorlu Bahçe Kapısı

Motorlu bahçe kapılarına ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Eroğlu Otomasyon Sistemleri olarak İstanbul’da uzun yıllardan beridir sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Motorlu bahçe kapıları nın en büyük avantajı sizlere oldukça fazla konfor sunmasıdır. Nihayetinde değişik iklim koşullarında aracınızdan inmek, kapıyı açmak, tekrar aracınıza binmek aracı kapının olduğu yerden geçirmek ve tekrar kapıyı kapatmak hem oldukça zahmetlidir hem de size oldukça fazla zaman kaybettirir. Bununla beraber bu durumlarda aracınızdan bir şey çalınması tehlikesi doğabilir veya savunmanız olduğunuz bu durumlarda farklı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Motorlu bahçe kapıları bütün bu dertlerinizi ortadan kaldırır. Zaten eğer site gibi bir yerde yapıyorsanız da motorsuz bir kapı kullanmak oldukça güvensiz bir ortam oluşturabileceği gibi adeta karmaşaya neden olacaktır.

Motorlu bahçe kapıları fiziksel ve işlevsel özellikleri bakımından farklılıklar gösterir. Motorlu Yana Kayar Bahçe kapıları, Motorlu Dairesel Tip Kapılar ve Motorlu Kanatlı Bahçe Kapıları örnek olarak sayabiliriz.

Motorlu Dairesel Tip Kapılar ile Motorlu Kanatlı Kapılar temelde birbirine daha fazla benzese de önemli farkları da mevcuttur. Her iki kapı türü de fiziksel olarak kapıların yana kayar şekilde açılıp kapanmasına olanak vermeyen alanlarda daha çok kullanılır.

Daha uzun kapılar genelde kanatlı olarak imal edilir. Kapıların her iki tarafında toplam iki şer tane kanat olarak toplam en az dört parçadan oluşur. Bu kanatlar açılma esnasında hem yana hem doksan derece açı takip ederek akordeon şeklini alır.

Motorlu Dairesel Bahçe kapıları ise, kapı kanadı bir veya iki parçadan oluşabilir. Her kanat motorun bulunduğu kenara doğru çeyrek daire hareketi çizer. Doksan derecelik bir açı oluşturarak açılır.

Motorlu Bahçe kapıların en fazla tercih edilen modeli ise Motorlu Yana Kayar Kapılardır. Motor yere monte edilmiş ray üzerinde kapının yana doğru hareket etmesini sağlar. Böylece kapı açılıp kapanma işlemi gerçekleştirir.

Motorlu bahçe kapıları ile ilgili aradığınız tüm sorulara cevap verebilecek tecrübeye sahip olan Eroğlu Otomasyon sistemleri satışın yanında satış sonrası ihtiyacınız olacak servis hizmetleri de vermektedir. Kaliteli hizmet almak için hemen bizi arayın.

Yorum bırakın