DASPİ OTOMATİK KAPILARI

Farklı mekânlarda değişik tasarımlarıyla hizmete sunulan, hem fonksiyonu hem de şıklığıyla insanlığın geçmişten günümüze kullanageldiği vazgeçilmez unsurdur kapılar. Güven ve huzurun sağlayıcılarıdır aynı zamanda. Böylesi önemli bir mimari yapı tamamlayıcısı, bilim ve teknolojinin gelişmesiyle, modern dünyadaki değişimden kendi payını almıştır. Daspi otomatik kapıları, bu süreçte kendini geliştirmiş ve modernize ederek günümüz ihtiyaçlarına yönelik cevaplar vermeyi başarmıştır.

İç dünya ile dış dünyayı ayıran kapılar, güvenliği sağlamanın yanında, gizlilik ve özel mülkiyet sınırlarının belirlenmesinde önemli bir etkendir. Otomatik kapılar sensör veya kontrol sistemini kullanarak, bu konuya hız kazandırma konusunda getirdiği yenilikle insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Bu güvenlik sisteminin ve sınırların belirlenmesinin sağlanması konusunda kaliteli ve dayanıklı malzemelere sahip Daspi otomotik kapıları, işlevselliği ve dış etkilere karşı dayanıklılığıyla üstün nitelikleri bünyesinde barındırır. Her mekâna uygun, geniş yelpazeye sahip içeriğiyle, insanların estetik algılarına hitap ederek, zengin bir hizmet sunar. Bahçelerde, otoparklarda, garajlarda ve daha birçok mekânda kullanılabilme imkânı sunarak, bireylerin hayatlarını kolaylaştırır. Fotoselli, camlı kepenkli, yana kayar kapı sistemleri ve bariyer sistemleri gibi birçok seçenek içerir. Otomatik kapıların imalat aşamaları, montajlanması ve bakımı, tecrübeli ve işinde uzman ilgili çalışanlar tarafından özenle gerçekleştirilir. İşlem süresince ve işlem sonrasında müşteri ile iletişime özen gösterilerek, müşteri memnuniyeti kazanmak amaçlanır. Daspi otomatik kapıları, bütçeye uygunluğu ve uygun ödeme koşullarıyla da cazibesini ortaya koymaktan kaçınmaz.

Yıllardır kaliteli malzemeleri, deneyimli ve nitelikli çalışanlarıyla üstüne düşen vazifesini eksiksiz gerçekleştiren firmamız, Türkiye’nin önde gelen firmalarında referanslar alarak gücüne güç katmıştır. Kendindeki özgüveni müşteriye yönelik güven haline getirmeyi hedefleyerek, Daspi otomatik kapı sitemleri konusunda sahip olduğu ekipman ve üstün nitelikleriyle hizmet vermekten onur duyar.