LENTUS TÜRKİYE

Lentus markasına ait olan tüm kapı sistemlerinde yüksek başarı sağlayan firmamızda her türlü sorun etkin yöntemlerle çözülmektedir. Kapı sistemlerinde Lentus Türkiye mikro problemleri en hızı şekilde çözen geçiş kontrol mekanizmasını daha kullanışlı hale getiren firmamız hizmetinizdedir. Kapı hareketlerinde etkin yöntemler sunulur. Sağlık durumlarında öncelik tanıyan firmamız sizleri pişman etmeyecektir. Kapı motorlarında çalışmayı engelleyici sorunları tarama programlarımız sayesinde etkin şekilde tamir etmekteyiz.
Uluslararası alanda hizmet veren Lentus Türkiye firmamızda otomatik ve manuel sitemde kullanılan kapılarda etkin yöntemler sunulur. Türkiye de oldukça bayisi bulunan güçlü yapıda hizmet verilir. Bina otomasyon yazılımında etkin olan profesyonel çözümler firmamız tarafından verilir. Otomatik kapı ve tüm yazılım sistemlerinde ağırlıklı olan problemler etkin şekilde çözülür. Fabrika, depo, alışveriş merkezleri gibi yerlerde olan tüm kapı sistemlerinde geniş teknik destek verilir. Sevkiyat esnasında güvenlik amacı yapılması gerekilen kapı sistemlerinde koruma sağlayan destekler verilir. Parmak okuyucu cihazlarda bile etkin yöntemler verilir. Firmamızda tüm bu sistemlerde yalıtımı sağlamak açısından maksimum koruma yapılır. Günümüzde çok fazla problem çıkaran uzaktan kumandalı güvenlik kapılarında en üst seviyede teknik destek verilir. Kapılarda oluşan mekanik ya da mikro bilgi işlem destekli sorunlar çözülür. Güvenlik kamerasında oluşan her türlü problem çözülür. Kaliteli otomatik yazılımlar yüklenebilir. Firmamız garantisinde ülkemizde binlerce çalışanıyla hizmet veren ve CE belgeli yüksek standart montaj işlemleri yapılır.
Emniyet alınan bu yerlerde acil eylem planları oluşturulur. Devlet kurum ve kuruluşlarında olması gereken bu kapılarda daha hızlı işçilikler verilir. Uygulama alanında aktif olan güvenlik otomasyon kapıları estetik görünüme kavuşacaktır. Açma kapama gibi problemler firmamız sayesinde anında yok edilecektir. Avrupa standartlarında profesyonel hizmet veren firmamız Lentus Türkiye müşterilerin güvenin kazanmaktadır.

lentsturkyiye