DASPİ SERVİS HİZMETLERİ

Güvenlik sistemlerinde önde gelen firma ve markalar arasında yer alan Daspi, ülkemizde de çok önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu anlamda geniş bir Daspi Servis ağına sahiptir. Daspi’nin ülke pazarına sunduğu tüm ürünler için en iyi hizmet kalitesi verilmelidir. Satış sonrasında da her türlü teknik destek anlamında servis olanakları bulunmaktadır. Daspi çeşitli ürünleri olan, kendini geliştiren ve sürekli olarak yenileyen bir firmadır. Otomatik kapılar, kepenk sistemleri, otomasyonlar, bariyer sistemleri ve çok daha fazlası Daspi firmasının ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Dünyaca ünlü ve güvenilir bir markadır. Çok sağlam ve kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. Bu anlamda her türlü kapı sistemlerinde öncü olmaktadır. Her sektörde olduğu gibi güvenlik sistemlerinde de satış sonrasında servis ve yedek parça desteği sağlamak çok önemlidir. Bu doğrultuda Daspi Servis olanaklarıyla çok zengin bir firmadır. Ülkemizde çok sayıda yetkili ve özel servis olanakları bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok fazla sayıda bulunmaktadır. Herhangi bir arıza veya benzer negatif durumlarda firma servis birimleri sayesinde her an müşterisinin yanında olmaktadır. Bu çok önemli bir hizmettir. Firmanın ürünlerini satın alanlar servis olanaklarına çok önem vermektedirler. Yaşadıkları problemlerde hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı servis firmalarının olmuş olmasına dikkat etmektedirler. Bu nedenle Daspi Türkiye çapında çok geniş ve çok zengin bir servis kitlesine sahiptir.

Sizde Daspi’ye ait otomatik kapı, bahçe kapıları, kepenk sistemleri, bariyer sistemleri ve fotoselli teknolojik kapılarından satın alabilirsiniz. Satın alma, montaj ve satış sonrasında da her türlü ihtiyacınız için Daspi Servis olanaklarını sizlere 7/24 olmak üzere sağlamaktadır. Her türlü sorunlarınız kalıcı ve kesin bir şekilde çözüme kavuşacak ve her zaman yanınızda olacaktır.