GÜVENİLİR VE ZAHMETSİZ KAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ

Teknoloji artık hayatımızın her alanında bulunmakta ve hemen her insan tarafından aktif bir biçimde kullanılmaktadır. Otomatik kapı sistemleri de teknolojinin gelişmesi ile gelişim göstermiş ve yaygınlaşmıştır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan Genius markası da günden güne gelişerek adından söz ettirmeye ve yaygınlaşmaya başlamıştır. Kapı otomasyon alanında hizmet vermekte olan marka Genius Motor sistemleri ile kapı otomasyonunda bulan motor ve parçalarını da üretmektedir. Bilindiği üzere tek tip kapı olmadığı gibi tek tip kapı otomasyon sistemi de bulunmamaktadır. Farklı kapı sistemleri için farklı motor sistemleri kullanılmaktadır.
Kapı otomasyon sistemi teknolojik ve kullanışlı olmasının yanı sıra güvenliğiniz için de büyük önem taşımaktadır. Bu sistem ile son teknolojiyi kullanmanızın yanı sıra bahçe kapılarınızda garaj kapılarınızda ya da apartman kapılarınızda güvenli bir sistem oluşturabilir ve evinizde tedirgin olmadan oturabilirsiniz. Kapıların açılıp kapanmasında rol oynayan Genius Motor sistemleri kumanda aracılığı  ile kapılarınızın açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Bu da kontrolün sizde olmasına olanak tanımaktadır. Sizin belirlediğiniz sistem ile çalışan bu ekipman kontrolün sizde olması ile size ekstra güven vermekte ve evinizde huzur içinde oturabilmenize olanak tanımaktadır.
Motor sistemleri yalnız kapılarda kullanılmamaktadır. Buna ek olarak kepenk ya da tenteler için de motor sistemleri üretmekte olan Genius Motor sistemleri bu alanda da sizlere hizmet vermektedir. Garaj kapıları ile hemen hemen aynı sistemle çalışmakta olan tente ve kepenk motorları sayesinde kepenklerinizi zahmetsiz açıp kapatabilirsiniz. Aynı zamanda tentenizi kaldırmak istediğiniz zaman bunu komple kaldırmak yerine katlanabilir sistem ile kumanda aracılığı ile saniyeler içerisinde kapatabilir ve yine aksi durumda saniyeler içerisinde kapabilirsiniz. Sizlere büyük kolaylık sağlamakta olan bu sistemler oldukça kullanışlıdır.

gnsmtr