otomatik garaj kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Otomatik garaj kapısı sistemleri ile garajlarınızın hem güvenli alanlar hem de daha estetik bir görünüme sahip yerler olmasını sağlamaktayız. İhtiyaçlarınız ile mimari zevklerinizi ortak paydada birleştirerek istediğiniz çeşitte sistemi ve renkte paneli tercih edebilmenize imkan tanımaktayız.Yağmurlu ya da karlı havalarda araçlarınızdan inmenize gerek kalmadan uzaktan kumanda ile garaj kapılarınızı açabilmenizi sağlayan bu sistemler, sizin izin vermediğiniz araçların garaja girmesini de engellemektedir. Eroğlu Otomasyon olarak garaj kapısı sistemleri hizmetinizi geniş marka seçenekleri ve deneyimli ekibimiz ile vermekteyiz. Mevcut garajınıza en uygun olacak olan garaj kapısı sistemi hakkında profesyonel bir destek almak istemeniz durumunda irtibat adreslerimizden bize ulaşmanız yeterli olmaktadır. Uygun fiyatlar ile kalite malzemelerden oluşan sistemlerimiz için kurulum talep ettiğinizde en kısa süre içerisinde size hizmet sunmaktayız.

Otomatik Garaj Kapılarının Gelişmiş Sistem Özellikleri

Konutunuzun görüntüsüne uygun otomatik garaj kapısı tasarımlarını size sunarak yüksek güvenlikli kapıların estetik anlayışınıza uygun şekilde kurulumunu tamamlamaktayız. Dayanıklılığı arttırılmış malzemeler ile zorlu koşullara karşı dayanıklı bir garaj kapınızın olmasını sağlamaktayız. Garaj kapısı otomasyonu, fotosel emniyet sistemi ile üstün güvenlikli hale getirilmiştir. Otomatik garaj kapı sistemlerimizin kurulumunu talep etmeden önce bilmeniz gereken ve sistemlerde bulunan özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz sistemlerdir. Sadece kendi sistemi ile eşleştirilmiş olan kumanda otomatik garaj kapısını çalıştırabilmektedir. Sisteme tanıtılmamış olan bir kumanda ile garaja giriş sağlanamamaktadır.
 • Garaj kapılarının dış panelleri darbeye karşı dayanıklı panellerdir.
 • Yalıtım malzemesi kullanıldığı için ses ve ısı yalıtımı sağlanmaktadır.
 • Emniyet fotoseli bulunmaktadır. Bu sayede altından geçen nesnelere tepki vermektedir.
 • Panellerin cephenize uygun renk ve desenlerde olmasını sağlamaktayız.
 • Seksiyonel ve sarmal panjur olmak üzere iki çeşit garaj kapısı sisteminin kurulumunu gerçekleştirebilmekteyiz.
 • Garaj kapılarında motor elektrik akım emniyeti olduğu için motorun hareket yönünün tersine bir kuvvet uygulanır ise motor geri çalışmaktadır.
 • Garaj kapısının motorları 220V ile çalışmaktadır ve araçtan inilmesine gerek kalmadan sürekli olarak çalışan bir motordur.
 • İsteğiniz dahilinde garaj kapısı kilidi ekleyebilmekteyiz. Kilit devreye alındığında motor, motor rayına kilitlenmektedir.

Seksiyonel Garaj Kapı Uygulamaları

Seksiyonel garaj kapısı sistemini tercih ettiğinizde, garaj kapısı otomatik olarak dikey yönlü ve geriye doğru hareket edecek şekilde ayarlanmaktadır. Bu sebeple otomatik garaj kapısı kurulumu yapmadan önce seksiyonel garaj kapıları için garajınızın önünde yeterli alanın olup olmadığına bakmaktayız. Garajın giriş bölgesinin dikdörtgen, eğik, yatay tavanlı ya da kemerli olması fark etmeksizin istediğiniz seksiyonel garaj kapı sisteminin montajının tamamlanmasını sağlamaktayız. Dolayısı ile mevcut garaj kapınızı da seksiyonel sisteme uyumlayabilmekteyiz.

Seksiyonel garaj kapınızın hem şık hem de fonksiyonel görünmesini sağlamayı amaçlamaktayız. Alın kapama panelleri ile daha estetik görünmesini sağlarken aynı zamanda yaya girişleri için personel kapıları veya pencere uygulamaları da tasarlanabilmektedir. Kapı kenarlarında emniyet fotoselleri olduğu için araç veya yaya geçişi olduğunda garaj kapısı otomatik olarak durmakta ve kapanmamaktadır. Bu şekilde garaj kapınızı daha güvenli şekilde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Uzaktan kumanda ile seksiyonel sistemli garaj kapılarını açabileceğiniz gibi manuel olarak kullanabilme imkanınız da bulunmaktadır. Plaka tanıma gibi güvenlik arttırıcı sistemleri entegre ederek garajlarınızın daha güvenli alanlar olmalarını sağlayabilmekteyiz. Siteler ve müstakil konutlar için tercih edilen bir sistemdir.

Sarmal Panjur Garaj Kapı Sistemleri

Garajlarınızın ön ve iç kısmında boş alan olması durumunda, size sarmal panjur garaj kapısı sistemini önerebilmekteyiz. Önceliği ses ve ısı yalıtımı olanlar için daha uygun bir sistemdir. Sarmal kapılar açılıp kapanırken oldukça sessizdir ve yumuşak hareketler ile açılıp kapanmaktadır. Oldukça hafif olan sarmal kapıların motorlarını kullanım durumuna, kapıların ağırlıklarına göre ayarlamaktayız. Kullanım durumunuza bağlı olarak tüp ya da endüstriyel motor kullanabilmekteyiz. Uzaktan kumanda ve radarlı giriş sistemi ile giriş yapabileceğiniz sarmal garaj kapılarını enerji kesintisi olduğunda manuel olarak da kullanabilirsiniz. Memnuniyetiniz önceliğimiz olduğu için otomatik garaj kapısı ayarı yapılırken sizin kullanım şartlarınızı dikkate almaktayız.

Otomatik garaj kapısı sistemleri kapsamında yaptığımız kurulumda emniyet fotosellerini kapı kenarlarına monte etmekteyiz. Garaj kapılarının kapanma zamanını manuel olarak ayarlayabileceğiniz gibi otomatik kapanma özelliğini de fotoseller sayesinde güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Gereksinimlerinize göre HGS, OGS, plaka tanıma gibi giriş sistemlerini entegre ederek garaj kapınızı daha konforlu şekilde kullanabilmeniz de mümkündür.

Otomatik Garaj Kapılarının Tercih Edildikleri Alanlar

Seksiyonel veya sarmal panjur otomatik garaj kapı sistemi kurulumu talep edebileceğiniz alanlar şöyledir:

 • Müstakil evlere ait garaj kapıları
 • Sitelerdeki garajların kapıları
 • Villaların garaj kapıları
 • Apartmanlara ait garaj kapıları
 • Kapalı otoparklara ait garaj kapıları
 • Alışveriş merkezlerinin garajlarına ait kapılar
 • Hastanelerin kapalı otoparklarının kapıları
 • İş merkezlerinin garaj kapıları
 • Belediye binalarının garaj kapıları
 • İtfaiyelerin garaj kapıları

Eroğlu Otomasyon olarak otomatik garaj kapısının kurulumunun yapacağı alan ile tercih ettiğiniz sistemin uygunluğunu karşılaştırmakta ve mevcut alanınıza uygun sistem konusunda size önerilerde bulunmaktayız. Ayrıca ihtiyaçlarınız doğrultusunda entegre edebileceğimiz sistem seçenekleri konusunda da sizi bilgilendirmekteyiz.

Kullanım Kolaylığı ve Güvenlik Sağlayan Otomatik Garaj Kapı Sistemlerinin Artıları

Güvenliği tehdit edebilecek hırsızlık gibi durumlara karşı önlem amaçlı tercih edilen ve kullanım amacı doğrultusunda kolaylık da sağlayan otomatik garaj kapısı sistemlerimizin avantajları şunlardır:

 • Yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlayan otomatik garaj kapısı panelleri ile her türlü hava koşullarında ısı dengesi sağlanabilmektedir. Bu sayede araç ve aracın boyasını korumak mümkün olmaktadır.
 • Tavana paralel açılan otomatik garaj kapısı sistemlerimiz, garaj içerisinde kullanım alanından kayıp yaşanmasını engellemektedir.
 • Kurma yay ile dengelenen bir sistem sahip olması sebebi ile enerji kesintisi yaşansa dahi kolaylıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Sert plastik kaplı tekerleri bulunduğu için oldukça sessiz çalışmakta ve gürültü kirliliğine neden olmamaktadır.
 • Sızdırmazlık özelliği bulunduğu için zorlu hava koşulları yaşanıyor olsa bile garaj içerisini su basması gibi bir durum yaşanmamaktadır.
 • Yüksek güvenlik sağlayan bir sistemdir.
 • Manuel olan sistemlere göre çok daha hızlı ve pratik şekilde kullanılabilmektedir. Sadece bir düğme ile aracın içerisinden çıkmaya gerek kalmadan garaj kapısının açılması sağlanabilmektedir.
 • Garaj kapısı kapanırken araç veya yaya geçişi olur ise, otomatik garaj kapısı sensörü sayesinde kapı otomatik olarak durmakta ve bu sayede geçiş yapan araç ya da insan zarar görmemektedir.

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri İçin Kişiye Özel Fiyat Teklifleri

Eroğlu Otomasyon olarak sizlere otomatik garaj kapısı sistem kurulumu talepleriniz için ancak sistemin kurulacağı alana ücretsiz keşfe geldikten sonra bir fiyat verebilmekteyiz. Otomatik garaj kapı sistemleri fiyatları; tercih ettiğiniz sistem türüne, entegre edilmesini isteyeceğiniz sistemlere, garaj kapınızın boyutlarına kapsamında tercih edilecek olan motora göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlar ile alacağınız hizmet doğrultusunda size özel fiyat tekliflerinde bulunmaktayız. Otomatik garaj kapısı sistemleri fiyatları konusunda net bir bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun tasarımı belirlemeniz yeterli olmaktadır. Düşük maliyetli ve uygun fiyatlı otomatik garaj kapısı hizmetlerimizden yararlandığınızda ürün garantisi vermekteyiz ve ilerleyen zamanlarda üründe oluşabilecek olası problemlerin tamirini de üstlenmekteyiz.