genius motor - genius kumanda - bahçe kapısı motoru - genius servis - otomatik bahçe kapısı

Genius Bahçe Kapısı Motoru

Genius Bahçe Kapısı Motoru

İnsanların günümüzde en fazla vakit geçirdiği ya da etkin olarak kullandığı alanların başında bahçeler gelmektedir. Bahçelere insanlar gün içerisinde birden fazla giriş çıkış yapmakta ve burada yer alan kapılardan geçmektedir. Bahçelerde yer alan kapılar insanlar rahat bir şekilde girip çıkmasını sağladığı gibi aynı zamanda güvenliği sağlama konusunda da etkili olması gerekmektedir. Buna bağlı olarak da söz konusu kapılar sürekli geliştirilmekte ve insanların daha iyi hizmet alabilmesi için bu yönde çalışmalar yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda kapılar otomatik hale getirilmiştir. Genius bahçe kapısı motoru kapılara eklendiğinde motordan gelen güç sayesinde kapılar açılıp kapanmakta ve böylece insanların bunlara el vurmasına gerek kalmamaktadır.

Genius Bahçe Kapısı Motoru Çeşitleri

Bahçe kapılarının birden fazla çeşidinin bulunması ve bunların etkin bir şekilde kullanılması motorların birden fazla çeşide sahip olmasını sağlamaktadır. Bahçe kapıları kanatlı ya da yana kayar olabileceği gibi daha farklı bir türde de olabilmektedir. Gelişen teknoloji bunların hemen hepsine uygun motorların bulunmasını sağlamakta ve insanlar bu sayede ciddi bir kolaylık yaşamaktadır. Genius bahçe kapısı motoru birden fazla çeşidiyle insanların ihtiyaçlarının etkin bir şekilde giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kullanılan kapıların boyutlarına bağlı olarak ağırlıkları da farklılık göstermektedir. Söz konusu durum ise farklı güç kapasitesine sahip motorların varlığı anlamına gelmektedir. İnsanların mutlaka kendi kapılarına uygun olan motorları tercih etmesi gerekmektedir. Çünkü bu motorlar sayesinde çok daha rahat bir şekilde kapılar hareket ettirilmektedir. Hem yüksek performans alınmakta hem de gereksiz enerji harcaması yapılmamaktadır.

Genius Bahçe Kapısı Motoru ve Flaşörler

Genius bahçe kapısı motoru birçok aksesuar ile uyumlu olarak çalışma özelliğine de sahiptir. Bu özellikle kullanım kolaylığı noktasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Motorlar fotosel, kumanda ve flaşör gibi farklı aksesuarlarla uyumlu olarak çalışmakta ve bunlar arasında yer alan flaşör güvenlik konusunda çok önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Flaşörler basit lambalar olmasına rağmen çok uzak mesafelerden dahi görülebilmektedir. Böylece kapılar açılıp kapanırken etrafa uyarı vermiş olmakta ve bu da kazaları önlemektedir.

genius motor - genius kumanda - bahçe kapısı motoru - genius servis - otomatik bahçe kapısı
Genius Bahçe Kapısı Motoru Ve otomasyonu