SÜRGÜLÜ SENSÖRLÜ KAPI

Sürgülü Sensörlü Kapı giriş çıkış sistemlerinde insan yığılmalarını engellemek güvenlik amacıyla insanlarında geçişlerini kontrol etmek amacıyla sürgülü açılacak olan paneleler sahip insanları sinyal gücüne bağlı olarak hissedecek olan kapı çeşitleridir. Holding girişlerinde birçok kez bu durumla karşı karşıya kalıyoruz. Otomatik sistemde çalışabilen beklemeleri önleyen sistemdir. Sağlam gövde yapısı olan alt kısımları lastik olan sürtmeleri engelleyecek derecede tasarımı yapılan 360 derece dönebilen kullanıcıyı memnun eden ürünlerdir. Gündüz ve gece için renkleri bulunan en ergonomik kullanımları olan ürünlerdir.

Sürgülü Sensörlü Kapı çalışma prensiplerinde belirli tutma kol düzenekleri hidrolik döner sistem mekanizması son sistem teknolojiyle düzenlenen analog verisi olan sinyal sistemine sahiptir. Belirli kontrol duyarları olan ağ kamerası sayesinde kışın ekonomik fayda sağlayan atmosferi içinde koruyan dijital kayıtların oluşumunu sağlayan depolama aygıtlarının bağlantısının sağlandığı modellerdir. Bazı modelleri dev ölçüler de olabildiği kadar kaygan cam yapısına da sahip olması kaçınılmaz durumdur. İnsansız çalışabilen zaman programlaması olan şehir merkezlerinde özel kurum ya da kuruluşlar içim işletme yerlerini korumaya yönelik olan kapı çeşitleridir. İçerisinde olan radar sürgülü cam kapama sacları sayesinde hava geçirmeyen özelliğe sahip olması tercih edilen ürün grupları arasında yer almasına en büyük etkendir.

Sürgülü Sensörlü Kapı otomatik olduğu kadar buton kontrol sistemiyle de çalışabilen kendi içinde entegresi bulunan kolay elektrik tesisatları yapılan kaza koruyucu hatta özel şifreleme yapılacak derecede modern hali alan ürünlerdir. Her mekâna olan kolay montajı yapılan motor ünitesi bağlantısında eksiksiz işlem yapılacak kadar kolay bağlantı parçalar olan hem göze hem de yeni teknolojiye hitap eden ürünlerdir. Kol sisteminde çalışabilen düzenli zaman aralıklarıyla açılan isteğe bağlı olarak hız kontrolü yapılabilen en yüksek tasarıma sahip olan modellerdir.