kanatlı bahçe kapısı - kanatlı kapı motoru - otomatik kapı motoru

Kanatlı Bahçe Kapısı

Kanatlı bahçe kapısı

Yaşanılan alanlarda giriş çıkışların kolaylığını sağlanması ve güvenlik önlemlerini oluşturulması amacıyla kanatlı bahçe kapısı kullanılmaktadır. Dar alanlar ve uzun boşluklar için kullanılan ideal bir kapı çeşidi kanatlı bahçe kapısıdır. Manuel olarak çalışan kanatlı bahçe kapısı modellerinize bahçe kapısı motoru taktırarak kapılarınızı otomatik hale getirebilmeniz kolaydır. Otomatik hale getirdiğiniz bahçe kapılarımızdan giriş çıkış yaparken ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca tercih edeceğiniz kapılarınızı servis tarafından takılıyor olması son derece önemlidir. Keşif için gelen servisler kapınız için uygun motor çeşidini belirleyerek size kullanım kolaylığı yaratacak motorları tercih etmenize yardımcı olacaklardır.

Dairesel kanatlı bahçe kapısı

Villa tipi ev girişlerinde depo ve Hangar tarzı işyerlerinde fabrika kapılarında site ve apartman kapılarında dairesel kanatlı bahçe kapısı sıkça kullanılır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilmesi sebebiyle avantajlı bir kapı çeşidi olmaktadır. Kapı sayesinde içeriye toz veya diğer yabancı cisimlerin girmesi engellenir. Güvenlik dahilinde bu kapıları açmak veya kapatmak kolaydır. Tek kanatlı veya çift kanatlı şekilde ihtiyaca göre üretim yapılabilir. Bu kapılar 90 derecede açılır bilme özelliğine sahip olması sebebiyle kolay geçiş sağlayabilirsiniz. Elektriğin olmadığı durumlarda manuel olarak kullanım yapabilmeniz kolaylık elde etmenizi sağlayacaktır. Güvenlik sensörleri bulunması kapılarınızın herhangi bir kazaya karşı güvenlik tedbiri oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Kanatlı kapı mekanizmaları özellikleri nelerdir?

Bu kapılar tamamen ihtiyacınıza göre üretilmektedir. Kanatlı bahçe kapısı kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bütün zeminlere uygun olarak üretilip yeminlerinizi detaylarına uygun bir şekilde monte edilecektir. Yaklaşık olarak 800 kilogram o kadar dairesel bahçe kapısı modelleri vardır. 7 metreye kadar olan genişliklere uygun kapı modelleri vardır. Farklı aksesuar seçenekleri şansınız bulunması size kolaylık sağlayacaktır. Bahçe kapılarınızı motor taktırarak otomatik hale getirebilir bu kapılarınızı kumanda ile kontrol yapma sağlayabilirsiniz. Kapılarınızı taktıracağınız motorlar içerisinde flaşör ikaz lambaları, alıcı ve vericiler, fotosel gibi uyarıcı özellikler bulunması güvenlik özelliklerini artması için önemli aksesuarlar olacaktır. Kapılarınızın paslanmaz malzemelerden üretilmesi uzun süreli kullanımı için önemli bir faktör olacaktır, bu duruma dikkat etmelisiniz.

kanatlı bahçe kapısı - kanatlı kapı motoru - otomatik kapı motoru
Kanatlı Bahçe Kapısı Ve Motor Otomasyonu