kanatlı kapı motoru - kanatlı kapı motoru fiyatları - dairesel kapı motoru - otomatik kapı motoru

Kanatlı Kapı Motoru Fiyatları

Kanatlı kapı motoru fiyatları

Manuel olarak çalışan bahçe kapılarınıza kapı motoru taktırarak otomatik hale getirebilirsiniz. Otomatik hale gelmiş bahçe kapılarınız güvenli ve daha işlevli bir kullanım yapmanıza olanak sağlayacaktır. Kanatlı kapılara motor taktırmak çok kolaydır. İletişime geçeceğiniz servis personelleri kapınızda uygun motor çeşitlerini belirledikten sonra takımlarını da gerçekleştireceklerdir. Kaynatma veya birden ama yöntemi ile kapınıza motorlar kısa bir süre içerisinde takılarak kullanım yapmanızı sağlayacaktır. Örneğin kapınıza taktıracağınız anahtar korumalı kanatlı kapı motoru fiyatları ortalama olarak 2300 liradır. Bu fiyattaki bir kapı motorunda ezilmeye önleyici cihazlar bulunur ve engel tespit fonksiyonu bulunur. Acil durum bataryası bulunan kapı motorlarını tercih ederek güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Alacağınız kapı motorunu içerisinde kart okuyucu ve plaka okuyucu olması daha rahat kullanım yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Kapılarımız için alacağınız bu motorları taktırmadan önce kapılarınızı mekanik kontrol ettirmeyi unutmamalı ve herhangi bir eksiklik varsa tamiratlarını önceden yaptırmalısınız. En az 2 yıl garantili olan ürünleri yedek parça kullanabileceğiniz ürünleri marka güvencesi altında olan ürünleri tercih etmelisiniz.

400 K kanatlı kapı motoru

230 Volt 400 k bahçe kapısı, kanatlı kapı motoru fiyatları ortalama olarak 2100 liradır. Bu fiyatta bir bahçe kapısı motoru alıyorsanız bulunması gereken bazı özellikler olmalıdır. Bu özellikler; hidrolik kanatlı motor, emniyet fotoseli, uzaktan kumanda ile kontrol edebilme özelliği ve flaşör lamba özelliğidir. Bu türde bulunan kapı motorları 90 derecelik açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu kapılar 18 saniyede açılıp kapanma yaparlar. 230 volt 400 kg bahçe kapısı motoru 5 kilogramlık bir ağırlığa sahiptir Bu kapı motorlarını aküyle çalışabilme özellikleri de mevcuttur. Elektrik bulunmaması durumunda manuel kullanım da yapabilirsiniz.

500 kilograma kadar olan kapılarınız için alabileceğiniz uygun fiyatlı kapı motoru özellikleri

500 kilograma kadar olan kanatlı kapılarınız için uygun olan kanatlı kapı motoru fiyatları yaklaşık olarak 1500 liraya satışa sunulur. Bu fiyata alınabilecek kapı motorlarında uzaktan kumanda özelliği bulunur. Elektrik bulunmaması durumunda manuel kullanım özelliği bulunur. Soft başlangıç ve yumuşak durdurma özelliği, alarm lambası ve fotosel bulunur. Kontrol lambası vardır ve bu ürünün ağırlığı yaklaşık olarak 1200 gramdır.

kanatlı kapı motoru - kanatlı kapı motoru fiyatları - dairesel kapı motoru - otomatik kapı motoru
Kanatlı Kapı Motoru Ve Fiyatları