kanatlı kapı motoru seti - dairesel kapı motoru - bahçe kapı motoru - otomatik kapı motoru

Kanatlı Kapı Motoru Seti

Kanatlı kapı motoru seti

Kanatlı kapı motoru seti ürünlerinin emniyetli ve güvenliği olması can ve mal güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Kapıların kapanması durumunda karşılaşılacak cansız veya canlı bütün nesneler içerisinde bulunan fotoselleri sayesinde fark edilerek sıkışma durumları engellenecektir. Yumuşak frenleme sistemi kullanılan sarsıntıyı engelleme konusunda başarılı olacaktır. Yüksek ve düşük sıcaklık durumlarında garanti altında olacak motor setlerini tercih etmelisiniz. Ayrıca toz veya rüzgar gibi hava koşullarına dayanıklı olacak uzun süre kullanım gösterebileceğiniz motor setlerini de tercih etmelisiniz. Otomatik olmayan bahçe kapılarınıza kapı motoru seti taktırarak otomatik hale getirebilmeniz çok basittir. Çağıracağız firmadan gelen personeller kapılarınızı uygun motor setlerini belirleyerek yanlış motor tercihinde bulunmanızı engelleyeceklerdir.

Kanatlı kapı motoru seti alacağınız firmalarda dikkat edilmesi gereken özellikler

Kanatlı kapı motoru seti alacağınız firmaları kaliteli firmalar olmasına özen göstermelisiniz. Doğru bir motor seti tercih edebilmeniz hususunda firmanın size yardımcı olması gerekir. Firmanın mekanlarınıza göndereceği personeller kanatlı kapılarınıza uygun olan kanatlı kapı motoru belirlemesi yanlış bir tercih de bulunmanızı engelleyecektir. Ayrıca motorların montajını tercih edeceğiniz firmanın personellerinin yapması uygun olacaktır. Herhangi bir performans sorunu yaşadığımız zaman firma ürünlerini kontrol için servis imkanı sunmaktadır. Servis imkanı bulunmayan firmalardan alacağınız motor setinin çalışmaması durumunda mağdur olmanız kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca garanti altında satılan motor setlerini satın almalısınız garanti altında olmayan motor setleri de sizi mağdur edecektir.

Kanatlı bahçe kapısı motoru setinin kullanımı

Kanatlı kapı motoru seti kullanılmış olan malzemelere göre bir değişiklik gösterir. Kullanılan motor seti opsiyonlar da beraber her kapı çeşitlerine uygun bir şekilde takılacaktır. Kanatlı bahçe kapınız ahşap malzemeler de meydana getirilmişse motor seti biraz yavaş çalışmaya gösterebilir. Bu sebeple Çelik malzemelerden üretilmiş kapıları tercih etmeniz daha uygun olacaktır özellikle yoğun olarak kullanılan yerlerde çelik malzemeli kapılar tercih etmek daha uygundur. Çelik kapılara şifreleme özelliği uygulanması güvenli kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Otomatik sensörlü olarak meydana getirilen kapılar yine çelik malzemeden üretilmiş kapılardır. Camdan üretilmiş olan kanatlı kapılarınız içinde motor setleri kullanılabilmektedir. Tek Kanatlı veya Çift kanatlı cam kapılara, ahşap kapılara veya çelik kapılara takılan motor sistemleri istenilen yöne doğru iç içe geçerek açılmayı sağlayacaktır.

kanatlı kapı motoru seti - dairesel kapı motoru - bahçe kapı motoru - otomatik kapı motoru
Kanatlı Kapı Motoru Seti Ve Fiyatları