LENTUS KUMANDA SİSTEMLERİ

Kullanım sıklıklarında oran Lentus Kumanda sayesinde oldukça fazla olmaktadır. Kumandalarda evreyle uygunlu olan piller kullanılmaktadır. Otomatik alarm yönlendirmelerinde kullanılan iş yerlerinde oldukça seri kullanılan kumandalardır. İş yerinde yüksek güvenirlik sağlayan teknik servis arıza bakım ve onarım işlemleri oldukça pratik olan ürünlerdir.
Motor gücüne bağlı olarak kapıların yönlendirilmesini sağlayan Lentus Kumanda kolay algılama sağlar. Besleme sistemleri dayanıklı olduğundan teknik özellikler kumanda ve motorla bağlantılı çalışır. Çalışma sisteminde termik koruma sağlar. Motor hızını ve kapı açılıp kapanmasını sağlar. Maksimum veya daha fazla oranlarda yönlendirme sağlar. Kapıların bakım ve onarımlarını kolay hale sokar. Algılayıcısı güçlü olan ürünlerdir. Flaşör lambası olan yüksek frekanslı ürünlerdir.  Emniyet sağlayacak olan fotoselli seçeneğe bağlı olarak butonlarla kontrol sağlar. Sistemde otomatik dengede kullanımları dengede tutar. Ayrıca dayanıklı pil gücü olan hassas ve orta yoğun bakım kullanımları sağlar. Uzaktan kumandalar tüm otomasyon sistemlerinde ikişer adet kullanıcısına teslim edilir. Herhangi problem karşısında tekrar yedek parça desteği sağlanan ürünlerdir. Ayrıca kumandalar uzun süre kullanılmadıkları zaman kendisini kapama konuma alacak kadar sinyalleri derinlemesine işler. Motora bağlı olarak kumanda alıcıları 2200 volttaki motora hâkimiyet kuracak kadar sistemli çalışır. Uzaktan kumanda alıcı ünitesinde dengeli kitler olmaktadır.
Güvenlik kapı otomasyon sistemlerinde emniyet girişleri açma ve kapama butonları dengede çalışır. Dış bölümlerinde sağlam yapısı olan Lentus Kumanda markasının tamir ve bakım işlemlerinde sorun yoktur. Otomatik yana kayar kapılarda stoper dişleri sağlam yapıda olan ürünlerdir. İç algılama duyarları anten algılayıcıları kuvvetlidir. Ana karta bağlı olarak kepenk motorlarında mevcut güvenliği sağlamaktadır. Kumandaya bağlı olan düğmelerde yönlendirmeler oldukça düzenlidir. İtalyan markası olan doğru ölçüde kullanımları sağlayan uzun ömürlü ve sertifikalı ürünlerdir.

llntkxmsnda