OTOMATİK KAPILAR

Otomatik kapılar günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Hemen hemen her alanda karşımıza çıkan sistemlerdir. Tüm hareketleri sistem otomatik olarak kendi kontrol etmektedir. Bu anlamda Otomatik Kapı Motoru ve fotosel temel parçalarını oluşturmaktadır. Ray sistemi ile çalışır ve kapı panelleri bu raylar üzerinde hareket etmektedir. Otomatik kapılar farklı şekillerde olabilmektedir. Özellikle bina giriş çıkışları için en doğru çözümdür. Fotosel sayesinde sistem kendini otomatik olarak kontrol eder. Yaklaşan insanı algılar ve otomatik olarak kapı kendiliğinden açılır. Belli bir bekleme süresi vardır. Bu süre ayarlanabilmektedir.
Bu sistemlerde yüksek hızdan yavaş hıza geçmesisi esnek ve yumuşaktır. Otomatik açma kapama, iç radar ve dış radar iptali, açık kalma veya kapalı kalma gib fonsiyonel kolaylıkları bulunmaktadır. Sistem için gerekli olan Otomatik Kapı Motoru ve fotosel gibi temel parçaların kalitesi çok önemlidir. Sistem çok geliştirilmiştir. Yangın ve benzer acil durumlarda otomatik olarak açılabilmektedir. Bu tip durumlara karşı duyarlıdır. Sistem %100 olarak çalışma ve milyonlarca defa açılabilme özelliğine sahiptir. Üretici firmalar üretim hatalarına karşı en az 2 yıl garanti sunmaktadır. Yedek parça konusunda da daha uzun yıllar firma garantisi sunulmaktadır. Bu firmalar satış sonrasında da her türlü servis desteğini sunmaktadır. Yedek parça konusunda da her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Çok sayıda firma ve bu firmalar arasında ciddi bir rekabet yaşanmaktadır.
Bu kapı sistemleri modern hayatlar için vazgeçilmez bir üründür. Temel anlamda Otomatik Kapı Motoru ve fotosel ihtiyacı vardır. Ray ve kapı panelleri bir diğer temel parçalarıdır. Oteller ve hastaneler için son derece kullanışlıdır. Plazalar, avmler, idari binalar eve benzeri birçok alan için en ideal yöntemdir. Detaylar için üretici firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

ynkyarotomatik