Otomatik Bahçe kapısı motoru fiyatları

Günümüzde bir ürün satın almak bazen eziyete dönüşebilir. Aradığınız özellikler tam olarak isteklerinizi karşılayacak mı, teknik terimler, benzer birçok ürün ve oldukça farklı fiyatlar sizi ciddi anlamda sıkıntıya sokabilir.

Oysa istediğiniz sadece bahçe kapı motor fiyatları olabilir. İşte burada Eroğlu Otomasyon sistemleri devreye girip sizi bütün bu sorunlarınızdan kurtaracaktır.

Otomatik Bahçe Kapısı Motor Fiyatları alırken Eroğlu Otomasyon sistemleri olarak sadece müşterimize fiyat teklifi sunmuyoruz. Müşterimizi ziyaret ederek öncelikle ne tip bir kapıya ihtiyacınız var, hangi tip bir kapı motoru kullanmanız sizin için en doğru seçim olacak bunu belirleyerek piyasa da bulabileceğiniz en uygun şartlar ile sizlere en uygun kapı motor fiyatlarını sunuyoruz.

Kapı motor fiyatlarını etkileyen birçok değişken bulunmaktadır. Bunlardan başlıca olanları kapıların ağırlıkları, kapıların açma kapanma süreleri, kapı motorlarının çalışma süreleri olarak sayabiliriz.

Kapı ağırlıkları onlarca kg dan başlayıp tonlarca ağırlığa kadar çıkabilir. Kapı motorları elektrikle çalışırlar. Elektrik gücü hareket gücüne çevrilir. Böylece kapı açılma veya kapanma yönüne doğru hareket eder. Daha ağır kapılar için daha yüksek kapasiteli kapı motorları gerekir. Buda kapı motor fiyatlarını oldukça etkiler.

Kapıların açılma kapanma süreleri ise yine kapı büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Fakat burada unutulmaması gereken şey, kapının daha hızlı açılıp kapanması için daha kuvvetli bir motor kullanmak gerekse de belirlenmiş olan minimum hızların altında kapının açılıp kapanması birçok soruna yol açabilir.

Çalışma sıklığı ise yine kapı motor fiyatlarını etkileyen başka önemli kriteler arasında yer almaktadır. Genelde yoğunluğu fazla olan durumlarda seçilecek kapı motorları ile nispeten daha fazla aralıklarda kullanılan kapılarda farklı motorlar kullanılabilir. Böylece ciddi maliyet tasarrufları da sağlanabilmektedir.

Kapı motorları su geçirmez, farklı iklim koşullarında sorun çıkartmadan çalışabilecek şekilde imal edilirler. Piyasada bulunan birçok kapı motoru -20 derece ve +50 derece arasında çalışma koşuluna uygun olarak üretilmektedir.

Kapı Motor Fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri almak için çağrı merkezimizi her zaman arayabilirsiniz. Eroğlu Otomasyon Sistemleri olarak hem fiyatlarımız ile hem de sağladığımız kalite ile uzun yıllardır hizmetinizdeyiz.

 

Yorum bırakın